طلایی: درگیر و دار اتفاقات اخیر یک اردو و یک تورنمنت را از دست دادیم، غلامرضا محمدی هوای جوانان را دارد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: قرار بود به دو جام اوکراین و رومانی برویم اما صددرصد جام اوکراین را از دست داده ایم، البته ما تعامل و رفاقت خوبی با غلامرضا محمدی داریم و او هوای جوانان را دارد.

طلایی: درگیر و دار اتفاقات اخیر یک اردو و یک تورنمنت را از دست دادیم، غلامرضا محمدی هوای جوانان را دارد

محمد طلایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ درخصوص اینکه قرار بود اردوی این تیم از 12 اردیبهشت شروع گردد، گفت: ما در گیرودار اتفاقاتی که در رأس فدراسیون رخ داد یک اردو و یک تورنمنت را از دست دادیم و این خیلی به ضرر تیم ملی جوانان ما است.

وی ادامه داد: حالا امیدوار هستیم بعد از جلسه با سرپرست جدید، هرچه زودتر تکلیف اردوی تیم ملی جوانان تعیین گردد. ما تیر و مرداد ماه مسابقات آسیایی و دنیای را در پیش داریم اما یک اردوی مان را از دست داده ایم و ان شاءالله که از این پس خوب پیش برویم و این اردوی برگزار نشده جبران گردد.

طلایی با اشاره به اینکه تیمش قرار بود در تورنمنت بین المللی اوکراین شرکت کند اما حالا امکان حضور در این رقابت ها نیست، گفت: قرار بود به دو جام اوکراین و رومانی برویم اما صددرصد جام اوکراین را از دست داده ایم. البته ما تعامل و رفاقت خوبی با غلامرضا محمدی داریم و او هوای جوانان را دارد. با او هماهنگ نموده ایم که با توجه به اعزام تیم بزرگسالان به جام ساساری، 3-4 جوان هم این تیم را همراهی نمایند تا میدانی تدارکاتی را پشت سر بگذارند.

قهرمان سال 1997 دنیا از اظهارنظر در خصوص مسائل مربوط به انتخابات کشتی خودداری کرد و گفت: هر سوالی در خصوص مسائل فنی دارید می توانم پاسخ دهم اما در خصوص موارد دیگر در جریان چیزی نیستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طلایی: درگیر و دار اتفاقات اخیر یک اردو و یک تورنمنت را از دست دادیم، غلامرضا محمدی هوای جوانان را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلایی: درگیر و دار اتفاقات اخیر یک اردو و یک تورنمنت را از دست دادیم، غلامرضا محمدی هوای جوانان را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید