گوگل سرویس استریم اختصاصی و دسته بازی خود را معرفی کرد ، همه چیز دربارهStadia

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، گوگل سرویس استریم بازی جدید خود را معرفی کرد. واضح است که گوگل در هنگام طراحی این سرویس به جزئیاتی مختلف توجه داشته و سرویس خود را بر اساس ذهنیت کاربران طراحی کرده است.

گوگل سرویس استریم اختصاصی و دسته بازی خود را معرفی کرد ، همه چیز دربارهStadia

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، از آنجا که گوگل مالک یوتیوب است، جای تعجب نیست که به دنبال توسعه راهکارهایی برای بازی های ویدئویی باشد. اما موضوع زمانی جالب تر می شود که بدانیم پلتفرم بازی ویدئویی جدید گوگل از سرویس های اختصاصی آمازون قوی تر است.

دسته بازی جدید Stadia دارای یک دکمه است که به شما اجازه می دهد به صورت مستقیم وارد یوتیوب شوید. البته گوگل هنوز مشخص نکرده که آیا این امکان از طریق وب کم نیز فراهم است یا خیر. در یوتیوب بازیکنان و تماشاگران قادر خواهند بود به واسطه یک جریان مستقیم از پلتفرمهای مختلف استفاده کنند. احتمالا این موضوع درامد گوگل را نیز ارتقاء می دهد.

این سرویس جدید امکان به اشتراک گذاری کلیپ ها در یوتیوب را نیز فوق العاده آسان تر کرده است. جالب است بدانید از آنجایی که تمام بخش های این تکنولوژی توسط گوگل و در فضای ابری اداره و اجرا می شود، هیچ سخت افزار یا نرم افزاری اضافی برای خرید و مدیریت جریان های اینترنتی وجود ندارد.

بر اساس گفته های سخنگوی یوتیوب Stadia توانایی سازندگان و بینندگان برای دستیابی به مقاصد جدید و شکستن موانع ضبط محتوا تلاش می کند و راه های منحصر به فردی برای ارتباط با مخاطبان خلق کرده است.لازم به یادآوری است که Stadia یک پلت فرم جدید است ، بنابراین فقط یک راه برای بازیابی آرشیوهای موجود در فضای ابری نیست، بلکه توسعه دهندگان باید به طور خاص بازی ها را به آن اضافه کنند. با این کار، گوگل می تواند این ویژگی ها را به Stadia اضافه کند.

درواقع پلتفرم بازی Stadia روی تعدادی از صفحه نمایش ها کار می کند، اما گوگل می خواهد به شما یک دسته بازی ویژه را برای تمامی نمایشگرها ارائه دهد. دسته بازی جدید گوگل به طور مستقیم به وای فای متصل می شود و در نتیجه تاخیر در ورودی سیستم شما را به حداقل می رساند.

شما همچنین می توانید چندین ویژگی جالب دیگر را در دسته بازی جدید گوگل ببینید، یعنی یک دکمه ضبط که به کاربران اجازه می دهد تجربیات خود را در یوتیوب یا دوستانشان به اشتراک بگذارند. این لزوما در بین سایر دسته های بازی منحصر به فرد نیست، اما یک دکمه دستیار گوگل، به کاربران اجازه می دهد تا دستورات صوتی را برای ویژگی های خاص بازی و درخواست های عمومی انجام دهند.

منبع: انتخاب

به "گوگل سرویس استریم اختصاصی و دسته بازی خود را معرفی کرد ، همه چیز دربارهStadia" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل سرویس استریم اختصاصی و دسته بازی خود را معرفی کرد ، همه چیز دربارهStadia"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید