اکیپ: پاری سن ژرمن توان پرداخت حقوق مساوی به امباپه و نیمار را ندارد، فعلاً خبری از تمدید قرارداد نیست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، نشریه ورزشی معتبر فرانسه از وجود برخی مسائل برای باشگاه پاری سن ژرمن جهت عقد قراردادی جدید با مهاجم جدیدی این تیم پرده برداشت.

اکیپ: پاری سن ژرمن توان پرداخت حقوق مساوی به امباپه و نیمار را ندارد، فعلاً خبری از تمدید قرارداد نیست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، نشریه اکیپ فرانسه با انتشار گزارشی درباره مسائل پاری سن ژرمن برای نگه داشتن کیلیان امباپه در پارک دو پرنس، به مدیران باشگاه رئال مادرید برای جذب این مهاجم فرانسوی امید داد.

رئال مادرید از زمانی که امباپه در موناکو بازی می کرد خواهان خرید این بازیکن ملی پوش بود اما پاریسی ها زودتر دست به کار شدند و در نهایت او را با قراردادی 180 میلیون یورویی خریدند. با این حال رئالی ها از خرید امباپه مأیوس نشده اند و اخیراً نیز سرمربی آنها زین الدین زیدان اعتراف کرد که کهکشانی ها همچنان مترصد فرصتی برای جذب این بازیکن جوان هستند.

با این شرایط انتظار می رفت پاریسی ها برای عقد قراردادی جدید با امباپه که او را برای مدتی طولانی در پایتخت فرانسه نگه دارد، دست به کار شوند و در واقع اخباری مبنی بر اینکه این باشگاه قصد دارد به امباپه حقوقی مساوی با حقوق نیمار بپردازد هم منتشر شد. قرارداد فعلی او تا ماه ژوئن سال 2022 اعتبار دارد اما PSG می خواهد اطمینان حاصل کند که مهاجم بااستعدادش را برای مدتی طولانی از دست نخواهد داد.

نشریه اکیپ فرانسه اما مدعی شده که باشگاه پاری سن ژرمن نمی تواند همان 30 میلیون یورویی که سالانه به مهاجم برزیلی اش می پردازد را به امباپه هم بدهد. این نشریه در ادامه نوشته که هنوز از سمت باشگاه هیچ پیشنهادی به امباپه برای تمدید قراردادش ارائه نشده است.

امباپه از ناکامی های پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان ناراضی است و بعد از باخت فصل گذشته تیمش مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان هم از تمایل خود برای ترک پاریسی ها سخن به میان آورد. با این حال او هنوز هم تأکید دارد که نسبت به PSG متعهد است و می خواهد با این تیم موفقیت کسب کند. با این حال اگر پاریسی ها امسال هم در لیگ قهرمانان اروپا ناکام بمانند، این احتمال جود دارد که امباپه بیش از پیش به ترک تیم تحت هدایت توماس توخل ترغیب شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اکیپ: پاری سن ژرمن توان پرداخت حقوق مساوی به امباپه و نیمار را ندارد، فعلاً خبری از تمدید قرارداد نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکیپ: پاری سن ژرمن توان پرداخت حقوق مساوی به امباپه و نیمار را ندارد، فعلاً خبری از تمدید قرارداد نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید