رالی خودروهای دو دیفرانسیل در کویر ریگ جن

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، کلوپ ملی سافاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، رالی دو روزه خودروهای دودیفرانسیل را در کویر ریگ جن استان اصفهان برگزار می نماید.

رالی خودروهای دو دیفرانسیل در کویر ریگ جن

به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، نحوه اجرای این مسابقه که در روزهای 1 و 2 اسفند 98 در یک کلاس و در مسیری به طول 100 کیلومتر برگزار می گردد، به صورت تیمی و هر تیم شامل سه خودرو، خواهد بود.

رالی خودروهای دودیفرانسیل ریگ جن در راستای اهداف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، به منظور رونق گردشگری داخلی، ترویج فرهنگ صحیح سافاری بدون آسیب رساندن به طبیعت، حفاظت همه جانبه از محیط زیست، افزایش دانش و مهارت رانندگی در کویر، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، تقویت روحیه همیاری و انجام فعالیت های گروهی در کویر، طراحی شده و برگزار می گردد.

برنامه روز نخست رالی پنجشنبه یکم اسفند ماه، حرکت به صورت مختصات یابی نقطه به نقطه و با استفاده از جی پی اس از انارک به سمت ریگ جن، بازدید از کاروانسراهای تاریخی انارک و ناروسیه، روستای تاریخی علم حاج باقر، ریگ جن و معدن قدیمی آلمانی ها و اقامت و سکونت در کمپ شبانه در میان رمل های زیبای کویر خواهد بود.

برای روز دوم مسابقه نیز آغاز از محل کمپ شبانه و حرکت به سمت انارک در نظر گرفته شده است.

پس از رسیدن به خط سرانجام، بر اساس نظر داوران و امتیازهای کسب شده از سوی شرکت کنندگان، نتایج اعلام و نفرات برتر معرفی می شوند.

زمان و محل تکمیل مدارک و برگزاری جلسه توجیهی، عصر روز چهارشنبه 30 بهمن 98 در کاروانسرای انارک واقع در بخش انارک استان اصفهان خواهد بود.

منبع: دنیای سفر

به "رالی خودروهای دو دیفرانسیل در کویر ریگ جن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رالی خودروهای دو دیفرانسیل در کویر ریگ جن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید