شکایت از مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال به کجا رسید؟

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، رسول قلی زاده مدیرعامل باشگاه فردوس قم در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد آخرین شرایط پرونده شکایت از باشگاه مس سونگون برای استفاده از داسیلوا راموس بازیکن برزیلی گفت: همانطور که قبلاً گفته بودم شکایتمان را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال داده بودیم ولی این کمیته بدون آنکه پرونده را کامل بخواند، شکایتمان را رد کرد. استدلال کمیته انضباطی این بود که هزینه شکایت را واریز ننموده ایم اما اولین کاری که نموده بودیم همین بود و فیش هم در پرونده وجود داشت.

شکایت از مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال به کجا رسید؟

وی اضافه کرد: به همین علت به کمیته استیناف شکایت کردیم و منتظر رای این کمیته هستیم. تمام مدارک ما برای شکایت از مس کامل بوده است. خوشبختانه تیم های راگا و شهروند هم شکایت نموده اند ولی هنوز جوابی نداده اند.

قلی زاده با اشاره به صحبت های اخیر سرمربی تیم مس و انتقاد از تیم فردوس به علت انجام این شکایت، تاکید نمود: ما خودمان را در حدی نمی بینیم که به جامعه فوتسال و فوتبال بی احترامی کنیم. ما شکایتی انجام داده ایم و دوست داریم جوابمان را بدهند؛ حتی اگر درخواستمان اشتباه بوده باشد.

مدیرعامل باشگاه فردوس قم یادآور شد: شکایت ما صد درصد درست است. متاسفانه کمیته انضباطی به درستی پرونده را مطالعه ننموده بود. مشابه همین اتفاق ابتدای فصل برای ما رخ داد. می خواستیم یک دروازه بان ترکمنستانی بگیریم که گفتند چون لیگ آنها تمام نشده است، نمی توانید او را جذب کنید. ماجرای بازیکن برزیلی مس هم همینطور بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شکایت از مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت از مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید