مدل های جدید دیوار پوش pvc مناسب منازل و محیط های تجاری

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، دیوار پوش pvc یکی از المان ها جدید و البته زیبا در دکوراسیون داخلی است که تغییرات چشمگیری در نمای خانه بوجود می آورد. در صورت استفاده درست از دیوارپوش های pvc، بطوریکه در هماهنگی کامل با دکوراسیون داخلی باشند، محیطی بسیار شیک توأم با آرامش و دلگرمی در خانه ایجاد می گردد که کمتر عنصری می تواند جای آنرا بگیرد. همانطور که می دانید پوشش دیوار یکی از مهم تزین عناصر در تزیینات داخلی است و در زیبا شدن دکوراسیون منازل و محیط های تجاری بسیار تاثیر گذارند.

مدل های جدید دیوار پوش pvc مناسب منازل و محیط های تجاری

طرح اصلی دیوار، سقف و کفپوش منزل و یا محیط کار باید به دقت طراحی شوند چرا که به راحتی تغییر پذیر نیستند و شما نمی توانید مانند مبلمان ها هر وقت که خواستید به آسانی تصمیم به عوض کردن آنها بگیرد، بعلاوه زمان بر و پر هزینه نیز هستند. بطور کلی دیوارپوش ها را می توان به دو دسته خارجی و داخلی تقسیم کرد که از جنس های مختلفی مانند دیوارپوش چوب، سنگ، سلولوز و در نهایت pvc ساخته و فراوری می شوند. از لحاظ کاربردی دیوار پوش ها به سه دسته دیوارپوش های اداری، تجاری و مسکونی تقسیم می شوند پانل های pvc در سطوح افقی و عمودی فراوری می شوند که در نوع عمودی بعنوان دیوار پوش نصب می شوند. (مدل کفپوش سرامیک و سنگ جدید و مدرن / طراحی داخلی منزل)

از ویژگی های دیوار پوش pvc می توان به مقاومت در برابر رطوبت به میزان 100 درصد، مقاوم در برابر حلالها و مواد شیمیایی، مقاومت در برابر حرارت 85 درجه سانتی گراد، عدم اشتعال پذیری هنگام حریق، چگالی پایین نسبت به مصالح مشابه، انعطاف پذیری بالا، بدون خوردگی، عایق حرارات و برودت به میزان قابل توجه، عایق صوت و در نهایت قابل شست و شو بودن با مواد شوینده برای محیط های بهداشتنی اشاره نمود که تمامی این ویژگی ها استفاده از پانل های pvc در سقف و دیوار را بسیار سودمند و ایمن می نماید. در زیر با تعدادی از زیباترین مدل های دیوار پوش که در ایران و خارج کشور در مرحله اجرایی هستند آشنا خواهیدشد.

منبع: اتاق

به "مدل های جدید دیوار پوش pvc مناسب منازل و محیط های تجاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل های جدید دیوار پوش pvc مناسب منازل و محیط های تجاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید