هشدار پرسپولیسی ها به شهریار مغانلو

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، این روز ها خبر هایی از جدایی قطعی مغانلو از پرسپولیس و پیوستن او به سپاهان به گوش می رسد اتفاقی که تا حدودی ناراحتی هواداران سرخ را در پی داشته است. آن ها معتقدند گرچه پرسپولیس با رفتن مغانلو ضرر نخواهد کرد، اما شاید این بازیکن نتواند روز های خوب خود را تکرار کند.

هشدار پرسپولیسی ها به شهریار مغانلو

پرسپولیس حتی در بحرانی ترین شرایط، یکی از ایده آل ترین مقاصد برای بازیکنان است و برخی بازیکنان که از این تیم جدا شدند سرنوشت خوبی نداشتند. کنعانی زادگان چند سال پیش از پرسپولیس به استقلال رفت، اما فوتبالش در تیم آبی تا مرز نابودی پیش رفت و با بازگشت به پرسپولیس احیا شد. نادری با دو جام قهرمانی به استقلال رفت، اما در استقلال توفیق پرسپولیس را نداشت و پس از یک فصل در نهایت آنجا را ترک کرد. بشار رسن پرافتخارترین بازیکن یک دهه اخیر کشورش بود و نام مرد سال عراق دیگر برایش تکراری شد، اما با جدایی از پرسپولیس از لیست تیم ملی عراق خط خورد.

اما مطرح ترین گزینه بازیکنی است که پرسپولیسی ها امروز او را برای مغانلو مثال می زنند. رضا حقیقی در پرسپولیس در اوج آمادگی بود و در جام جهانی 2014 برزیل هم به میدان رفت، اما یک تصمیم اشتباه کافی بود تا فوتبال او به پایان برسد و حالا حتی از جمع پیشکسوتان هم کسی خبر چندانی از او ندارد. پرسپولیسی ها می گویند شاید چنین سرنوشتی در انتظار مغانلو هم باشد و او بهتر است به گذشته ها نگاه کرده و در مورد آینده تصمیم بگیرد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "هشدار پرسپولیسی ها به شهریار مغانلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پرسپولیسی ها به شهریار مغانلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید