پشت پرده بدهی چند میلیاردی استقلال به پروپژیچ

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، شاید زوایای دیگری از پرونده را روشن گردد. در این نامه باشگاه استقلال 8 جون 2016 به مدیربرنامه های پروپژیچ اطلاع داده که در تمرینات شرکت کند و درباره قرارداد آینده مذاکره نمایند.

پشت پرده بدهی چند میلیاردی استقلال به پروپژیچ

پرونده پروپژیچ و استقلال زوایای عجیبی هم دارد که کسی سراغش نمی رود. همه می گویند استقلال اگر در فلان مقطع 30 هزار دلار می پرداخت، این پرونده به یک بدهی حدود 370 هزار دلاری تبدیل نمی شد اما واقعیت این است که پروپژیچ و مدیر برنامه هایش هرگز با 30 هزار دلار راضی به فسخ نمی شدند. باقی مانده حقوق پروپژیچ در فصل اول قراردادش حدود 120 هزار دلار بوده و دلیل موجهی برای اینکه پروپژیچ به جای 120 هزار دلار، با 30 هزار دلار فسخ می کرد وجود ندارد. قرارداد فصل بعد او هم حدود 250 هزار دلار بود و حالا پروپژیچ از استقلال 370 هزار دلار طلبکار است.

به این نامه دقت کنیم، شاید زوایای دیگری از پرونده را روشن کند. در این نامه باشگاه استقلال 8 جون 2016 به مدیربرنامه های پروپژیچ اطلاع داده که در تمرینات شرکت کند و درباره قرارداد آینده مذاکره نمایند. مدیربرنامه های ایرانی پروپژیچ تایید نموده که نامه را دریافت نموده و به بازیکنش اطلاع می دهد.

اما همان 8 ژوئن 2016 اتفاق دیگری رخ می دهد. ژلکو کاپین، وکیل کروات پروپژیچ همان روز اعلام می نماید که قرارداد را یک طرفه فسخ نموده و به فیفا شکایت می نماید. این موضوع اما به اطلاع باشگاه استقلال نمی رسد. امیرهوشنگ سعادتی، مدیر برنامه ایرانی پروپژیچ آیا همان روز این اطلاعات را در اختیار باشگاه گذاشته است؟ پرونده پروپژیچ به این ترتیب تبدیل به یک بدهی چند میلیاردی شد و حالا باشگاه استقلال درگیر ماجرایی شده که به سختی می تواند حل نماید.

منبع: ایران ورزشی

به "پشت پرده بدهی چند میلیاردی استقلال به پروپژیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده بدهی چند میلیاردی استقلال به پروپژیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید