اداره ثبت اسناد و املاک در رازو جرگلان باید تاسیس گردد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، قدرت حاجی پور در شورای اداری راز و جرگلان با بیان اینکه ایجاد نمایندگی ثبت احوال در این شهرستان مرزی یکی از اولویت های اداره کل ثبت احوال خراسان شمالی است، اظهار کرد: راه اندازی نمایندگی ثبت احوال در راز و جرگلان در دستور کار این اداره کل است و پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

اداره ثبت اسناد و املاک در رازو جرگلان باید تاسیس گردد

حاجی پور اضافه نمود: باید با برنامه ریزی و مدیریت برای اهداف سازمانی با حذف روزمرگی در جهت رفاه حال مراجعین گام برداشت.

وی ادامه داد: برای خدمت به مردم نباید با سهل انگاری موجبات نارضایتی را فراهم کرد و برخورد مناسب با صعه صدر و تکریم مراجعان با روی خوش از الویت ها باشد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی کمبود نیروی انسانی را موضوع مبتلا به سازمان متبوع دانست که این اداره کل نیز از این موضوع مستثنی نبوده و ضعف ناوگان خودرویی ثبت استان در انجام ماموریت های شهرستانی و استانی و کمبود اعتبارات را از دیگر نکات ضعف استان برشمرد.

حاجی پور تکمیل بانک اطلاعات کاداستر با نگاه ملی برای استان که منفعت آن به تمام کشور باز می شود و تعامل با دستگاه های اجرایی جهت ارائه اطلاعات وجانمایی اموال غیر منقول را خواهان و ارائه خدمات مطابق مقررات برای رفاه حال مراجعه کنندگان را خواهان شد.

لازم به ذکر است، نظارت بر پرونده های اجرایی، انجام امور در زمان اداری، ارائه گزارش دقیق در پرونده های هیئت نظارت، به روز کردن پرونده های قانون، مشخص تکلیف و قانون ساماندهی ارائه آمار دقیق از سوی واحدهای ثبتی، پاسخ به مکاتبات در زمان های مشخص شده و برنامه ریزی و تقسیم کارها را از دیگر موضوعات بیان شده توسط مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اداره ثبت اسناد و املاک در رازو جرگلان باید تاسیس گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اداره ثبت اسناد و املاک در رازو جرگلان باید تاسیس گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید