ارنستو والورده: دمبله قطعاً به بازی با اتلتیکو نمی رسد، تا وقتی قهرمانی قطعی نشده، باید همه بازی ها را ببریم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، ارنستو والورده به حساسیت های بازی تیمش مقابل اتلتیکومادرید واقف است.

ارنستو والورده: دمبله قطعاً به بازی با اتلتیکو نمی رسد، تا وقتی قهرمانی قطعی نشده، باید همه بازی ها را ببریم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس تیمش در هفته سی ویکم رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا، نقاط ضعف و قوت رقیب را برشمرد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: هر دو تیم سبک بازی مخصوص به خود را دارند و تلاش خواهیم کرد به سبک بازی خودمان پایبند باشیم. سه امتیاز بازی برای هر دو تیم اهمیت بسیار زیادی دارد؛ برای ما برای افزایش فاصله و برای آنها به جهت کاهش اختلاف. به لحاظ ریاضی اختلاف ما با رقیب قابل جبران است. خیلی از مردم در ماه ژانویه می گویند قهرمانی شما در لالیگا قطعی است، اما در این هفته ها که ما یک بازی را نبردیم و رقیب برده، کورس دوباره داغ شده است. تا زمانی که به لحاظ ریاضی قهرمانی ما قطعی نشده است، باید همه بازی ها را ببریم.

او در سرانجام اضافه نمود: دمبله مطمئناً فردا غایب است و نمی دانیم به بازی چهارشنبه می رسد یا خیر. در هر صورت ما ریسک نمی کنیم. ما در همان بازه از پیش تعیین شده هستیم. او دیروز بخشی از تمرینات گروهی را انجام داد و امیدوارم هم همین کار را تکرار کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ارنستو والورده: دمبله قطعاً به بازی با اتلتیکو نمی رسد، تا وقتی قهرمانی قطعی نشده، باید همه بازی ها را ببریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارنستو والورده: دمبله قطعاً به بازی با اتلتیکو نمی رسد، تا وقتی قهرمانی قطعی نشده، باید همه بازی ها را ببریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید