اعلام آمادگی سینا صنعت ایذه برای شرکت در لیگ برتر کشتی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مدیرعامل شرکت سینا صنعت ایذه تاکید نمود برای تکرار قهرمانی باشگاه های دنیا سال جاری نیز در لیگ برترکشتی فرنگی حضور خواهیم داشت.

اعلام آمادگی سینا صنعت ایذه برای شرکت در لیگ برتر کشتی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، در روزهای اخیر به منظور جذب اسپانسرها و ادامه حمایت آنها از کشتی، رئیس فدراسیون کشتی به همراه عبدالمهدی نصیرزاده دیدارهایی با مدیران باشگاه ها داشته اند که آخرین دیدار نیز با مدیرعامل شرکت سینا صنعت ایذه در دفتر مرکزی این شرکت سینا بود.

در این نشست علی بابا احمدپور تاکید نمود: تنها باشگاهی هستیم که دررده پایه هم سرمایه گذاری نموده ایم و تمرینات تیم کشتی فرنگی سینا صنعت در طول سال نیز به صورت مرتب برگزار می گردد.

مدیرعامل شرکت سینا صنعت ایذه همچنین اضافه نمود: سال جاری نیز با تیمی قدرتمند درلیگ برتر شرکت می کنیم و به دنبال قهرمانی در جام باشگاه های دنیا نیز هستیم.

دبیر نیز دیدار ضمن تشکر از حمایت احمدپور از رشته ورزشی کشتی، هزینه کردن در این جهت را به غیر از سرمایه گذاری، برکت زندگی عنوان داشت و از احمد پور خواست ترتیبی صورت پذیرد که باشگاه سینا صنعت ایذه به درآمدی پایدار برسد وسرمایه گذاری این باشگاه در کشتی دائمی باشد.

نصیرزاده نیز تاکید نمود کوشش ها با هدف برطرف نگرانی تیم ها در مورد تیمداری در فصل آینده مسابقات است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام آمادگی سینا صنعت ایذه برای شرکت در لیگ برتر کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی سینا صنعت ایذه برای شرکت در لیگ برتر کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید