اولین اسکله کانتینری بخش خصوصی کشور به بهره برداری می رسد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ظهر یکشنبه در نشست با مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد گفت: توجه به استانداردها را به صورت ویژه در دستور کار داریم.

اولین اسکله کانتینری بخش خصوصی کشور به بهره برداری می رسد

سیاوش ارجمندزاده ضمن تشریح زیرساخت ها و طرح های بندر نگین بوشهر گفت: با احداث این زیرساخت ها در جزیره نگین، ظرفیت صادرات و واردات به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت.

وی اضافه نمود: در سفر آینده رئیس جمهور به استان بوشهر، اولین اسکله کانتینری کشور با ابعاد 300 در 50 متر که با سرمایه گذاری بخش خصوصی، تأسیس شده است، افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

اصغر صالح زاده مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد نیز گفت: کالاهای وارداتی و صادراتی زیادی، مشمول استاندارد هستند، از این رو، توجه و تقویت زیرساخت های استاندارد در بندر جدید نگین، امری اجتناب ناپذیر است.

وی اقدامات انجام گرفته توسط استاندارد بوشهر را قابل تقدیر دانست و عنوان داشت: برنامه ریزی خوبی با دیدگاه های ملی در استان اجرا شده که احداث بندر نگین را می توان از این جمله دانست.

مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان ملی استاندارد ادامه داد: تقویت استاندارد در بندر نگین و راه اندازی این بندر نقطه امیدی برای دولت و مردم خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اولین اسکله کانتینری بخش خصوصی کشور به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین اسکله کانتینری بخش خصوصی کشور به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید