ایکاردی سکوتش را شکست؛ جایی نمی روم!

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، فوتبال جهان- مهاجم ناراضی نراتزوری پایان سکوتش را شکست.

ایکاردی سکوتش را شکست؛ جایی نمی روم!

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، باشگاه اینتر عصر روز گذشته (شنبه) بیان کرد مائورو ایکاردی با توافقی دوجانبه، اردوی اینتر در شهر لوگانوی سوئیس را ترک نموده تا تمرینات خود را به صورت انفرادی با مربی اختصاصی در شهر میلان پیگیری کند و در تور پیش فصل آسیایی نراتزوری در چین هم حضور نخواهد داشت.

در حالی که به نظر می رسد تعاملی دوجانبه بین مدیران باشگاه اینتر و ایکاردی به منظور یافتن راه حلی مناسب برای آینده حرفه ای این مهاجم آرژانتینی وجود دارد اما واقعیت ظاهراً چیز دیگری است و روابط طرفین تیره و تار است. نشریه رپابلیکای ایتالیا نقل قولی از ایکاردی منتشر نموده با این مضمون که من دو سال باقی مانده قراردادم را در اینتر می مانم، حقوقم را می گیرم و جایی نمی روم. این اظهارنظر نشان می دهد که مدیران باشگاه و کونته با یکدیگر اتفاق نظر دارند اما با خود ایکاردی نه!

باشگاه اینتر اخیراً اعلام نموده ایکاردی جایی در برنامه های تاکتیکی آنتونیو کونته ندارد و این مهاجم آرژانتینی که فصل اخیر حواشی زیادی برای این تیم ایتالیایی ایجاد کرد، در لیست فروش اینتر واقع شده است. مائورو پس از اینکه بازوبند کاپیتانی اینتر از او گرفته شد، به مدت 6 هفته به دلیل آنچه که مصدومیت اعلام شد، برای نراتزوری به میدان نرفت و در بازگشت به میادین از سوی طرفداران اینتر مورد انتقاد نهاده شد و حتی آنها خواستار جدایی وی از این تیم شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایکاردی سکوتش را شکست؛ جایی نمی روم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایکاردی سکوتش را شکست؛ جایی نمی روم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید