بازیکن استقلال خوزستان: وقتی شجاع خلیل زاده فحش می دهد، باید او را نگاه کنم؟، او عصبی است و درگیر می گردد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، وحید نامداری، بازیکن استقلال خوزستان به انتقاد از رفتار مدافع پرسپولیس پرداخت.

بازیکن استقلال خوزستان: وقتی شجاع خلیل زاده فحش می دهد، باید او را نگاه کنم؟، او عصبی است و درگیر می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ، وحید نامداری پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: به نظرم حداقل می توانستیم با امتیاز به خوزستان برگردیم. اخراج بازیکن ما در نیمه اول، تیم مان را به هم ریخت و باعث شد عقب برویم و نتوانستیم آن چیزی را که مدنظرمان بود، ارائه کنیم. اگر کیانی اخراج نمی شد، هم خوب بازی می کردیم و هم امتیاز می گرفتیم. به هرحال 10 نفره شدن باعث اذیت شدن تیم ما شد.

وی درباره کل کل با شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس گفت: شجاع در هر بازی نمی تواند جلوی خودش را بگیرد. او عصبی است و درگیر می گردد و در مجموع همین گونه است. شما انتظار دارید وقتی که شجاع فحش می دهد، نگاهش کنم؟! به نظرم باید جلوی او را گرفت.

وی در سرانجام درباره شانس بقای استقلال خوزستان در لیگ برتر مطرح کرد: با وجود آنکه 6 امتیاز از ما کسر شد، اما کوشش مان را می کنیم و امیدوارم بتوانیم امتیازات لازم برای بقا در لیگ را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازیکن استقلال خوزستان: وقتی شجاع خلیل زاده فحش می دهد، باید او را نگاه کنم؟، او عصبی است و درگیر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن استقلال خوزستان: وقتی شجاع خلیل زاده فحش می دهد، باید او را نگاه کنم؟، او عصبی است و درگیر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید