بحث مجیدی در کمیته فنی آنالیز می گردد، سکوت درباره جلسه با فیفا

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مهدی تاج قبل از آغاز نودمین دربی پایتخت میان استقلال و پرسپولیس در استادیوم آزادی حاضر شد و ضمن بازدید از نحوه ورود تماشاگران به استادیوم به خبرنگاران گفت: خوشبختانه شرایط بلیت فروشی به مراتب بهتر از هفته اول شده است، در هفته اول مسائل خیلی زیاد بود و رفته رفته کمتر شد. حالا هم به دربی رسیده ایم و باید نظارت کنیم تا مسئله ای پیش نیاید.

بحث مجیدی در کمیته فنی آنالیز می گردد، سکوت درباره جلسه با فیفا

رئیس فدراسیون فوتبال درباره پیش بینی خود از نتیجه این بازی گفت: به شخصه برایم مهمترین موضوع حفظ امنیت طرفداران و کمتر شدن مسائل است. امیدوارم بازی خوبی در زمین مسابقه انجام گردد تا طرفداران دو تیم لذت ببرند.

مهدی تاج از پاسخ به سوال درباره جلسه با مسئولان فیفا که روزهای گذشته در تهران حضور داشتند، خودداری کرد و گفت: بهتر است در این باره صحبت نکنم و در موقع لازم اطلاع رسانی خواهد شد.

وی همچنین درباره خجلسه اخیر خود با فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال امید ایران نیز اطلاعاتی به وبلاگ کاتالوگ نداد و گفت: این موضوع باید در کمیته فنی آنالیز گردد و سپس نتیجه اعلام خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین در خصوص موضوع وورد بانوان به ورزشگاه های فوتبال گفت: نباید کاری کرد که این موضوع به نقطه کور برسد. باید به یکدیگر در این زمینه یاری کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بحث مجیدی در کمیته فنی آنالیز می گردد، سکوت درباره جلسه با فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحث مجیدی در کمیته فنی آنالیز می گردد، سکوت درباره جلسه با فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید