برندگان پاییز وین کارت تعیین شدند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، دور جدید قرعه کشی وین کارت برگزار و برندگان خوش شانس 444 جایزه نقدی به ارزش دوازده میلیارد ریال تعیین شدند.

برندگان پاییز وین کارت تعیین شدند

به گزارش خبرگزاری وبلاگ کاتالوگ ، سری جدید قرعه کشی وین کارت مربوط به فصل پاییز با حضور مدیران ارشد بانک برگزار و 444 برنده خوش شانس این فصل معین شدند.

در این مراسم، ابتدا قرعه کشی 4 جایزه 1 میلیارد ریالی برگزار گردید و پس از معین شدن اسامی برندگان خوش شانس این بخش، قرعه کشی برای معین شدن برندگان 40 جایزه 100 میلیون ریالی و 400 جایزه 10 میلیون ریالی صورت پذیرفت که اسامی تمامی برندگان هم اکنون در وب سایت بانک سامان در دسترس است.

بر این اساس، علاقه مندان به شرکت در قرعه کشی فصل زمستان، می توانند با مراجعه به شعب بانک سامان در سراسر کشور، نسبت به افتتاح حساب و دریافت وین کارت اقدام و با انجام هریک از فعالیت های بانکی مانند پرداخت قبوض، خرید از کارت خوان های سامان، خرید شارژ، انتقال وجه و غیره برای شرکت در قرعه کشی دور بعد، امتیاز کسب نمایند.

لازم به ذکر است، همه دارندگان وین کارت برای احراز شرایط شرکت در قرعه کشی باید در هر فصل حداقل 100 امتیاز کسب نمایند.

مشتریان برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این محصول، می توانند به تمامی شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز سامان ارتباط به شماره 0216422 تماس بگیرند.

برای مشاهده اسامی برندگان درسایت اینجا کلیک کنید.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "برندگان پاییز وین کارت تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برندگان پاییز وین کارت تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید