برگزاری مهمانی باشکوه هالووین در قلعه دراکولا

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، هالووین یکی از برترین اوقات سال برای تجربه حضور در مکان های ترسناک است، اما گاهی مهمانی های هالووین چیزی بیشتر از ترس برای عرضه دارند.

برگزاری مهمانی باشکوه هالووین در قلعه دراکولا

از دیرباز مراسم هالووین برترین زمان از سال برای تجربه رویدادهای ترسناک و حضور در مکان هایی است که تاریخچه شان با ترس و وحشت گره خورده است. اما گاهی اوقات برگزارنمایندگان تورهای مسافرتی ایده هایی جالب و خلاقانه برای برگزاری این مراسم دارند که علاوه بر پرداختن به وجه ترسناک و جلب توجه علاقه مندان توریستی وحشت، سرگرم نماینده و مفرح بوده و برای طیف گسترده تری از علاقه مندان قابل توجه و مجذوب نماینده است. به عنوان مثال باید به برگزاری مراسم مهمانی هالووین در قلعه ای قدیمی اشاره نمود که محل تولد یکی از شخصیت های ترسناک دنیای فانتزی های خیال انگیز است.

اگر در جستجوی محلی برای جشن گرفتن مراسم هالووین امسال هستید، چه جایی بهتر از حضور در قلعه دراکولا، جایی که هر سایه شاید در کمین شکار قربانی تازه باشد؟

امسال قرار است هزار توریست ماجراجو ترسناک ترین روز سال را در یک مهمانی پایکوبی سرگرم نماینده در قلعه برن (Bran Castle) جشن بگیرند، جایی که روزگاری در کنترل کنت دراکولا بوده و عمیقا با افسانه مخوف این شخصیت رابطه برقرار نموده است. این رویداد به وسیله جی ادونچرز (G Adventures) برنامه ریزی شده و ظاهرا از روز 31 اکتبر امسال میلادی در شهر بخارست شروع خواهد شد.

طبق برنامه از پیش معین شده مسافران سفر ماجراجویانه خود ار از مرکز رومانی شروع و به سمت ترانسیلوانیا و قلعه برن حرکت می نمایند. جایی که در خلال تور توریستی از این بنای تاریخی و میراث ماندگار ملی بازدید خواهند کرد. این قلعه یکی از هفت قلعه ای است که تاریخچه اش با افسانه کنت دراکولا پیوند خورده است. در این گشت و گذار آن ها می توانند در میان تونل های مخفی پرسه بزنند، از پلکان ها اسرار آمیز بازدید نموده و تمام راهروهای این بنای قدیمی قرن چهاردهمی را مورد بازدید قرار دهند.

هنگام عصر مهمانی پایکوبی با لباس های مبدل و فانتزی شروع خواهد شد که همراه با سرو نوشیدنی و انواع خوراکی بوده و با موزیک زنده در تمام طول شب همراهی می گردد. روز بعد سفر مهیج با بازدید از شهر براشوف (Brasov) دنبال خواهد شد، جایی که توریستان می توانند از کلیسای سیاه (Black Church) و موزه محلی بازدید نموده یا در حومه شهر و در میان طبیعت زیبا و دلفریب چند ساعتی راه پیمایی نمایند.

جی ادونچرز بعلاوه پیشنهاد وسوسه انگیز دیگری هم دارد که شامل شرکت در تور توریستی با تم هالووین است که به مدت هفت روز برگزار شده و چندین محل مختلف که همگی با داستان های افسانه درکولا پیوند خورده اند را به توریستان معرفی می نماید، از جمله خرابه های قلعه پویناری (Poenari Castle) در بخارست که یکی از مهم تری قلعه ها و استحکامات دفاعی ولاد به میخ کشنده یا ولاد سوم (Vlad the Impaler) بوده است. بعلاوه در ادامه گشت و گذار با سفر به شهر محصور و قدیمی سائی یورا (Sighisoara) پی گرفته خواهد شد که در شمار میراث جهانی و ماندگار یونسکو قرار گرفته است.

برایان یانگ مدیر جی ادونچرز دراین باره می گوید:

برخلاف دیگر سفرها که تمرکز ما بیشتر روی گروه های کوچک است، جدیدترین مهمانی هالووین دراکولا در ترانسیلوانیا میزبان جمیعتی در حدود هزار توریست شجاع است که با لباس های سرگرم نماینده در قلعه دراکولا حضور خواهند یافت.

کل این سفر برای ایجاد یک تجربه بی نظیر و فراموش نشدنی هالووینی برنامه ریزی شده است. تور از قلعه برن شروع شده و در ادامه به محل برگزاری مهمانی در زمین های اطراف قلعه ختم می گردد. لباس های مهمانان همگی با توجه به حال و هوای محیط آماده شده و دارای تجهیزات شگفت انگیزی هستند تا همه در حال و هوای هالووین غرق شده و از این مهمانی نهایت لذت را ببرند.

نظر شما در خصوص شرکت در تورهایی با تم هالووین و بازدید از جاذبه های توریستی ترسناک چیست؟

منبع: کجارو / lonelyplanet

به "برگزاری مهمانی باشکوه هالووین در قلعه دراکولا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مهمانی باشکوه هالووین در قلعه دراکولا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید