بستری 322 بیمار کرونایی در مازندران

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرنگاران/مازندران با توجه به اینکه واکسیناسیون برای اقشار مختلف تا حدی اجرا شده و اکنون مازندران در روزهای کاهش سیر بیماران کرونایی است اما تا به امروز 322 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های این استان بستری هستند.

بستری 322 بیمار کرونایی در مازندران

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، خاطرنشان کرد: ظرف 24 ساعت گذشته تعداد 33 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی اضافه نمود: ظرف همین مدت تعداد 39 نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل فرایند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، موسوی با بیان اینکه هم اکنون 224 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند ، توضیح داد: از این تعداد 41 نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر 98 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در 24 ساعت گذشته 11بیمار جدید بستری و 4 بیمار هم ترخیص شدند و 36 بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، در حال حاضر 322 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بستری 322 بیمار کرونایی در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 322 بیمار کرونایی در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید