بهتاش فریبا: با جذب بازیکن و بازگشت مصدومان وضعیت استقلال بهتر می گردد، این تیم احتیاج به یک هافبک بازیگردان دارد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، بهتاش فریبا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال معتقد است، این تیم با جذب بازیکن و بازگشت نفرات مصدومش وضعیت بهتری پیدا خواهد نمود.

بهتاش فریبا: با جذب بازیکن و بازگشت مصدومان وضعیت استقلال بهتر می گردد، این تیم احتیاج به یک هافبک بازیگردان دارد

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ درباره شرایط استقلال بعد از دو برد پیاپی برابر استقلال خوزستان و صنعت نفت گفت: من قبل از بازی با استقلال خوزستان گفتم که باید از چهار بازی باقیمانده تا خاتمه نیم فصل اول 12 امتیاز بگیریم که خوشبختانه تا الان شش امتیاز گرفته ایم. اینکه بازی با پدیده به هفته آخر افتاد برای استقلال خوب است. قطعاً شکست دادن سپیدرود باعث می گردد استقلال با روحیه بالایی برابر پدیده قرار بگیرد. البته سپیدرود تیم قابل احترامی است و پدیده هم نشان داده که سال جاری یکی از تیم های پرقدرت لیگ برتر است.

وی ادامه داد: این دو برد شرایط استقلال را تا حدودی تغییر داد و مطمئناً با جذب چند بازیکن جدید و اضافه شدن بازیکنانی مثل شجاعیان، آقاخان، کریمی و منتظری شرایط استقلال بهتر خواهد شد. من گفته بودم که چهار بازی خاتمهی استقلال روی کاغذ تا حدودی نسبت به بازی های قبلی راحت تر است و این موضوع در اواخر لیگ هم می تواند به استقلال یاری کند، چون تیم های مدعی در این هفته ها با هم روبه رو می شوند و بدون شک امتیاز از دست خواهند داد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا لیست ورودی و خروجی این تیم تعیین شده است یا خیر، تأکید کرد: تا الان لیستی توسط شفر به باشگاه ارائه نشده است و فکر می کنم هفته آینده این اتفاق رخ دهد. اگر بازیکنی مدنظر شفر قرار داشته باشد، کمیته فنی نظرش را در این مورد اعلام خواهد نمود.

فریبا با اشاره به شانس قهرمانی استقلال در لیگ سال جاری توضیح داد: استقلال همیشه مدعی قهرمانی است و با چند نتیجه خوب دیگر شرایطش بهتر خواهد شد. در این دو بازی باقیمانده تا خاتمه نیم فصل هم استقلال باید شش امتیاز بگیرد تا در جدول بالاتر برود.

مدیرفنی پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که استقلال در چه پست هایی احتیاج به جذب بازیکن دارد؟، گفت: نظر شخصی من این است که در میانه زمین به یک هافبک بازیگردان احتیاج داریم. به نظر من استقلال مهاجم نمی خواهد و ما باید بازیکنی در میانه زمین داشته باشیم که به بازی تیم نظم بدهد، مهاجمان را تغذیه کند و وقتی تیم تحت فشار قرار گرفته است، با تجربه اش بازی را کنترل کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بهتاش فریبا: با جذب بازیکن و بازگشت مصدومان وضعیت استقلال بهتر می گردد، این تیم احتیاج به یک هافبک بازیگردان دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتاش فریبا: با جذب بازیکن و بازگشت مصدومان وضعیت استقلال بهتر می گردد، این تیم احتیاج به یک هافبک بازیگردان دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید