تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک آژانس ها و باری ها، شروع ثبت نام از ساکنان محدوده زوج و فرد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک از تمدید زمان ثبت نام طرح ترافیک آژانس ها و خودروهای باری کمتر از 6 تن تا 25 اردیبشهت خبرداد.

تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک آژانس ها و باری ها، شروع ثبت نام از ساکنان محدوده زوج و فرد

عمار سعیدیانفر در گفت وگو با وبلاگ کاتالوگ، با بیان این خبر گفت: برای آژانس ها، وانت بارها و … نامه تعداد سهمیه های تخصیص یافته ارسال شده است، اما از آن جایی که پروسه ثبت نام زمان بر است مهلت ثبت نام را که تا خاتمه روز 15 اردیبهشت بود تا 25 اردیبهشت ماه تمدید کردیم و ثبت نام تنها تا این تاریخ صورت می گیرد.

وی با بیان این که ثبت نام آژانس ها، وانت بارها و … دیر انجام شد، اما با تأیید اتحادیه های مربوطه طرح ترافیک به آنها اختصاص داده می گردد، شرح داد: در حال حاضر ثبت نام وبلاگ کاتالوگ تا امشب (آدینه -13 اردیبهشت) ادامه دارد، اما از آن جایی که یک کمیته می بایست مدارک آنها را آنالیز کند به نظر می رسد که آنها دیرتر از آژانس ها، سهمیه خود را دریافت خواهند کرد.

وی در خصوص شهروندان عادی نیز، گفت : شهروندانی که به صورت شخصی وارد سامانه می شوند نیز اگر سال گذشته ثبت نام نموده باشند، احتیاج مجدد به ثبت نام ندارند، ولی تعرفه سال 98 از آنها اخاذ خواهد شد.

سعیدیانفر در خصوص ساکنان محدوده طرح ترافیک، با اشاره به این که اگر ساکنان داخل محدوده طرح ترافیک مالک باشند احتیاجی به مراجعه بعدی به دفاتر خدمات الکترونیک ندارند، گفت: اما اگر ساکنان، مستأجر باشند، می بایست مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک ببرند تا از تخفیف 50 درصدی بهره مند شوند، همچنین خروج قبل از ساعت 8:30 و ورود بعد از ساعت 17 برای این افراد رایگان خواهد بود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک در خصوص ساکنان محدوده زوج و فرد نیز، خاطر نشان کرد: در حال حاضر ثبت نام از ساکنان محدوده زوج و فرد شروع شده است و آنها باید مدارک مالکیتی خود را به ثبت دفاتر خدمات الکترونیک برسانند تا بتوانند از تخفیف 50 درصدی ساکنان محدوده زوج و فرد استفاده نمایند، اما نکته قابل توجه این است که این تخفیف همزمان با اجرای طرح حذف محدوده زوج و فرد اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک آژانس ها و باری ها، شروع ثبت نام از ساکنان محدوده زوج و فرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک آژانس ها و باری ها، شروع ثبت نام از ساکنان محدوده زوج و فرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید