جذاب ترین کفش ورزشی سال رونمایی شد ، قابل تنظیم بر اساس گامهای کاربر ، همگام با گوشی هوشمند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، کفش های جدید نایکی موسوم به Nike Adapt BB تنها کفش های ورزشی نیستند. این کفش ها را می توانید شارژ کنید و با برنامه ها و نرم افزارهای گوشی خود نیز هماهنگ کنید.

جذاب ترین کفش ورزشی سال رونمایی شد ، قابل تنظیم بر اساس گامهای کاربر ، همگام با گوشی هوشمند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این کفش های هوشمند بسکتبال بی شباهت به یک گوشی با سیستم عامل مستقل نیست. شما می توانید با یاری این کفش بسکتبال هوشمند همه تنظیمات کارهای روزانه خود را با یک برنامه ساده انجام دهید.

به گفته طراحان این کفش، این محصول درست مانند یک ردیاب تناسب اندام عمل می نماید و جالب است بدانید که طراحی فوق العاده زیبا و وزنی بسیار کم دارد. جالب تر این که با هر به روزرسانی گوشی شما، این کفش هم به روزرسانی می گردد.

کفش هوشمند نایکی می تواند بر اساس حرکات شما تنظیم گردد. نایکی می گوید این کفش دارای یک موتور دنده ای و سفارشی است که کفش را تنظیم می نماید تا به راحتی با آن حرکت کنید. اگر تنظیمات اتوماتیک را نمی خواهید، میتوانید به صورت دستی تنظیم مناسب را در داخل کفش خود یا به وسیله برنامه نایکی در تلفن همراه خود بهره ببرید.

شما می توانید کفش های خود را از فاصله یک متری شارژ کنید و حتی تنظیمش کنید که تغییر رنگ دهد. البته کاربر می تواند کفش نایکی را به شکل کلاسیک و بدون هیچ برنامه اضافی هم استفاده کند و همه چیز به سلیقه خود فرد بستگی دارد.

نایکی صادقانه گفته بعضی اطلاعات را از این کفش ها و برنامه هوشمندشان استخراج می نماید که هدف اصلی از این حرکت طراحی بهتر کفشها عنوان شده است.

منبع: انتخاب

به "جذاب ترین کفش ورزشی سال رونمایی شد ، قابل تنظیم بر اساس گامهای کاربر ، همگام با گوشی هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذاب ترین کفش ورزشی سال رونمایی شد ، قابل تنظیم بر اساس گامهای کاربر ، همگام با گوشی هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید