خبرنگاران توصیه بهداشتی به سبک ابراهیموویچ؛ شما زلاتان نیستید، با کرونا شوخی نکنید

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، تهران- خبرنگاران- زلاتان ابراهیموویچ که به تازگی از کووید-19 رهایی پیدا کرده، با ملحق شدن به یک کمپین اطلاعاتی، به سبک و سیاق خود از مردم خواست تا به مقررات فاصله گذاری اجتماعی احترام گذاشته و از ماسک استقاده کنند.

خبرنگاران توصیه بهداشتی به سبک ابراهیموویچ؛ شما زلاتان نیستید، با کرونا شوخی نکنید

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، ستاره سوئدی باشگاه آ.ث میلان در ویدئویی تبلیغاتی گفت: ویروس (کرونا) من را به چالش کشید و برنده شدم اما شما زلاتان نیستید، با کرونا شوخی نکنید. از ذهنتان استفاده کنید، به مقررات احترام بگذارید: همیشه فاصله اجتماعی و ماسک. ما برنده خواهیم شد.

این ویدئو در تارنما و حساب های کاربری فضای مجازی منطقه لومباردی ایتالیا که در روزهای اخیر شاهد افزایش شمار موارد ابتلا به کرونا بوده است، پخش شد.

مرد 39 ساله سوئدی با وجود اینکه پس از ابتلا به کرونا دو دیدار تیمش را از دست داد اما همچنان با 6 گل آقای گل فصل جاری سری آ محسوب می شود.

با این حال، ایبرا در دیدار پنجشنبه شب تیمش برابر اسپارتا پراگ که با پیروزی 3 بر صفر میلانی ها همراه بود، یک پنالتی دیگر را از دست داد.

ابراهیموویچ در حال حاضر از پنج پنالتی اخیر خود سه بار ناکام بوده است.

آ.ث میلان هم اکنون با چهار برد و یک تساوی صدرنشین سری آ بوده و همچنین با دو پیروزی در لیگ اروپا صدرنشین گروه خود در این تورنمنت نیز محسوب می شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران توصیه بهداشتی به سبک ابراهیموویچ؛ شما زلاتان نیستید، با کرونا شوخی نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توصیه بهداشتی به سبک ابراهیموویچ؛ شما زلاتان نیستید، با کرونا شوخی نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید