عیسی آل کثیر: چه فایده ای دارد وقتی دلم با پیکان نیست بمانم؟!، خیلی اذیت شدم و دوست دارم جدا شوم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، عیسی آل کثیر، مهاجم تیم فوتبال پیکان دیگر تمایلی به ادامه حضور در این تیم ندارد و خواستار جدایی است.

عیسی آل کثیر: چه فایده ای دارد وقتی دلم با پیکان نیست بمانم؟!، خیلی اذیت شدم و دوست دارم جدا شوم

عیسی آل کثیر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ در واکنش به خبرهایی که در خصوص جدایی اش از این تیم شنیده می گردد، گفت: هنوز اتفاقی نیفتاده و من بازیکن پیکان هستم، اما واقعیت این است که دوست دارم جدا شوم. پیکان باشگاه خوبی است، ولی من از نظر فوتبالی و برخی مسائل اذیت شدم و دوست دارم در یک فضای جدیدی قرار بگیرم.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر باشگاه پیکان با جدایی اش مخالفت کند چه تصمیمی خواهد گرفت، تأکید کرد: من باید با مسئولان باشگاه صحبت کنم تا ببینم شرایط چطور است. نمی توان یک بازیکن را به زور نگه داشت. واقعاً چه فایده ای دارد وقتی دلم با پیکان نیست، در این تیم بمانم؟ این درست است که قرارداد دارم، ولی همان طور که گفتم در پیکان اذیت شدم و دوست دارم به تیم دیگری بروم.

مهاجم تیم فوتبال پیکان در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مقصدش کدام تیم است، توضیح داد: هنوز چیزی تعیین نیست. من چند پیشنهاد دارم، اما خوب نیست بگویم به فلان تیم می روم و در نهایت اتفاق دیگری رخ دهد. فعلاً تصمیمی نگرفته ام و اول باید وضعیتم در پیکان تعیین گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عیسی آل کثیر: چه فایده ای دارد وقتی دلم با پیکان نیست بمانم؟!، خیلی اذیت شدم و دوست دارم جدا شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیسی آل کثیر: چه فایده ای دارد وقتی دلم با پیکان نیست بمانم؟!، خیلی اذیت شدم و دوست دارم جدا شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید