غفوری: فکر کردن به قهرمانی از الان، ساده لوحانه است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، کاپیتان استقلال می گوید خیلی از بازی های سخت این تیم به جای مانده و فکر کردن به قهرمانی از الان، فکر ساده لوحانه ای است.

غفوری: فکر کردن به قهرمانی از الان، ساده لوحانه است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، وریا غفوری، کاپیتان استقلال درباره پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل صنعت نفت قبل از داربی 98 تهران گفت: گرفتن این سه امتیاز خیلی مهم بود تا فاصله خودمان را با تیم دوم حفظ کنیم. بعد از چند سال با اختلاف امتیاز بیش تری به مصاف این بازی بزرگ می رویم. همه چیز عالی است.

او درباره آمادگی خودش قبل از داربی اظهار کرد: خدا را شکر بعد از آسیب دیدگی در نیم فصل اول، خیلی شرایط خوبی دارم و می توانم به تیمم یاری کنم. هر چقدر که بازی کنم، یاری می کنم.

کاپیتان استقلال درباره ادامه فرایند شکست ناپذیری تیمش و احتمال قهرمانی در این فصل گفت: هیچ چیز قطعی نیست. بازی های سختی داریم. اگر فکر کنیم از الان قهرمان هستیم، خیلی ساده لوحانه است. باید هفته به هفته و با تمرکز کامل و متحدتر از همواره جلو برویم و بازی ها را یک به یک ببریم.

غفوری درباره این که با توجه به اختلاف امتیازی تیمش با پرسپولیس، به نظر می رسد این تیم با احتیاط بیش تری در داربی حاضر گردد؟ گفت: ما یک برنامه تیمی داریم. تاکتیک خودمان را داریم و مثل هر هفته دنبال بازی خودمان هستیم. بازی سختی است و به تبع انرژی و تمرکز بیش تری می خواهد.

او در واکنش به این که مجیدی گفته می خواهد در سرانجام فصل جام قهرمانی را در دستان او ببیند، اظهار کرد: احساس می کنم تیم تر از هر سال دیگری هستیم و خیلی به موفقیت خودمان امیدوار هستم.

غفوری در سرانجام از پاسخ به سوالی درباره گلایه های منصوریان از مجیدی خودداری کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "غفوری: فکر کردن به قهرمانی از الان، ساده لوحانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفوری: فکر کردن به قهرمانی از الان، ساده لوحانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید