فردا قیمت بلیت هواپیما تعیین می گردد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، تهران (پانا) - فردا در جلسه شورای عالی هواپیمایی کشوری تکلیف ایرلاین های متخلف و قیمت بلیت هواپیما تعیین می گردد.

فردا قیمت بلیت هواپیما تعیین می گردد

به گزارش ایسنا، قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی از اویل تیر ماه افزایش پیدا کرد و مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری بارها هشدار دادند و تهدید کردند که این قیمت ها باید از سوی شرکت های هواپیمایی اصلاح گردد اما این اتفاق بعد از گذشت بیست روز نیفتاد و همچنان این شرایط ادامه دارد و خبری از معرفی متخلفان و برخورد قضایی با آن ها که پیش از این مسئولان هشدار داده بودند، نیست.

در این میان ایرلاین ها که به نظر از شرایط کنونی سوء استفاده کردند و حاضر به پاسخگویی هم نیستند با قیمت های نوشان بلیت پروازهای داخلی را به مردم می فروشند. و به اسم مثال همچنان قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد برای فردا (شنبه 19 تیر ماه) که باید تا سقف 771 هزار و 200 تومان فروخته گردد تا یک میلیون و 78 هزار و 500 تومان به مردم عرضه می گردد و تا کنون نه کسی دلیلی برای این افزایش قیمت اسم نموده و نه توضیحی برای برخورد نکردن با این افزایش قیمت غیرقانونی!

فردا جلسه شورای عالی هواپیمایی کشوری با حضور وزیر راه و شهرسازی، سرپرست نو سازمان هواپیمایی کشوری و نماینده ایرلاین ها برگزار خواهد شد و قرار است تکلیف قیمت بلیت هواپیما معین گردد.

باید دید پس از این جلسه ایرلاین ها قیمت بلیت هواپیما را بنا به دستور وزیر راه و شهرسازی به نرخ های سابق باز می گردانند و پول های اضافی که از مردم گرفته اند را بازمی گردانند یا اینکه مانند آبان ماه سال گذشته و پس از مدت ها افزایش قیمت بدون مصوبه قانونی، نتیجه این جلسه تنها تایید این افزایش قیمت و صدور مجوز برای آن است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "فردا قیمت بلیت هواپیما تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا قیمت بلیت هواپیما تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید