محدودیت های کرونایی در استان سمنان تا 10 آبان تمدید شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرنگاران/سمنان استاندار سمنان گفت: بنا بر درخواست ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا و موافقت کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، محدودیت های جدید کرونایی از 2 آبان تا 10 آبان ماه به مدت یک هفته در سراسر استان سمنان تمدید شد .

محدودیت های کرونایی در استان سمنان تا 10 آبان تمدید شد

علی رضا آشناگر اول آبان ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: محدودیت های کرونایی در استان سمنان شامل دانشگاه ها ، مدارس ، مدارس شبانه روزی ،حوزه های علمیه، آکادمی های فنی و حرفه ای ، زبانسراها و سایر آکادمی ها و کتابخانه هاست و فعالیت حضوری در این مراکز در مدت اعلام شده ممنوع است.

وی اضافه نمود: بر این اساس فعالیت تمامی استخرهای سرپوشیده، سینماها، سالن های تئاتر و مراکز مشابه، موزه ها و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد و مصلی ها نیز در تاریخ اعلام شده هیچ گونه فعالیتی نداشته و تعطیل است.

رئیس ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا توضیح داد : با هدف کاهش ابتلا و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی ، فرهنگی ، مذهبی و همایش ممنوع بوده و همچنین باشگاههای ورزشی ورزشهای پر برخورد از جمله کشتی ، کاراته ، جودو و موارد مشابه نیز حق فعالیت نخواهند داشت.

آشناگر گفت: در مدت ذکر شده تمامی کافه ها، قهوه خانه ها، چایخانه ها، باغ وحش و شهر بازی ها و نیز مراکز تفریحی آبی و باشگاههای بدنسازی و استخرهای سرپوشیده تعطیل و نماز آدینه نیز در هیچ یک از شهرهای استان برگزار نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محدودیت های کرونایی در استان سمنان تا 10 آبان تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های کرونایی در استان سمنان تا 10 آبان تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید