مهدی زبیدی: قطبی چیز پیچیده ای از بازیکنان نمی خواهد، سپاهان شانس اول قهرمانی است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مهدی زبیدی، مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: کار کردن با افشین قطبی راحت است و این مربی چیز پیچیده ای از بازیکنان نمی خواهد.

مهدی زبیدی: قطبی چیز پیچیده ای از بازیکنان نمی خواهد، سپاهان شانس اول قهرمانی است

مهدی زبیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ شرایط تیم فولاد خوزستان را مطلوب خواند و گفت: ما تمرینات منظمی را در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر کادر فنی پشت سر می گذاریم و خوشبختانه شرایط روحی و روانی بازیکنان و همچنین شرایط فنی تیم خیلی خوب است. یک بازیکن جدید هم به تیم اضافه شده است و شاید کادر فنی باز هم درصدد تقویت تیم باشد. خدا را شکر که بعد از آمدن قطبی شرایط تیم تغییر کرد و امیدوارم در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

وی با اشاره به تأثیر حضور قطبی در فولاد و کار کردن با این مربی تأکید کرد: قطبی خیلی زود تأثیر مثبتی روی تیم فولاد گذاشت و کار کردن با این مربی سخت نیست. این مربی چیز پیچیده ای از بازیکنان نمی خواهد و تأکید قطبی روی انجام فوتبال ساده است. ما امیدواریم که در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم. هر باشگاهی امکانات باشگاه فولاد را ندارد و ما با این پتانسیل باید صندلی خوبی در جدول داشته باشیم.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که سال جاری کدام تیم قهرمان خواهد شد، توضیح داد: فعلاً چیزی قابل پیش بینی نیست و چند تیم مدعی هستند. واقعاً پیش بینی سخت است و شاید هم فولاد قهرمان گردد، ولی به نظر من سپاهان شانس اول قهرمانی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی زبیدی: قطبی چیز پیچیده ای از بازیکنان نمی خواهد، سپاهان شانس اول قهرمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی زبیدی: قطبی چیز پیچیده ای از بازیکنان نمی خواهد، سپاهان شانس اول قهرمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید