ناپولی از آب گل آلود، ایکاردی را شکار می نماید

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، تهران- خبرنگاران- باشگاه ناپولی ایتالیا با ارائه پیشنهادی وسوسه انگیز به مائورو ایکاردی مهاجم درد سر ساز اینتر میلان، میخواهد وی را به دومین بازیکن پردرآمد سری آ تبدیل کند.

ناپولی از آب گل آلود، ایکاردی را شکار می نماید

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، تارنمای خبری اسپورت بایبل روز چهارشنبه نوشت: بدنبال به بن بست رسیدن مذاکرات اینتر بر سر تمدید قرارداد ایکاردی و خلع شدن وی از بازوبند کاپیتانی این تیم، آینده مهاجم 26 ساله آرژانتینی در هاله ای از ابهام نهاده شد.

در این بین، براساس گزارش تارنمای توتومرکاتووب، باشگاه ناپولی پیشنهادی 9 میلیون یورویی را بعلاوه پاداش های مربوط به عملکرد که بالغ بر2 میلیون یورو برآورد شده، روی میز ایکاردی قرار داده است.

در صورتی که آبی ها بتوانند طعمه رئال مادرید و بارسلونا را شکار نمایند آنگاه ایکاردی پس از کریستیانو رونالدو به دومین بازیکن پردرآمد سری آ بدل خواهد شد.

با این حال، بی این اسپورتس در گزارشی مدعی شد که اینتر میلان میخواهد تا کاپیتان خلع شده خود را به یوونتوس بفروشد؛ این در حالی است که بانوی پیر ایتالیا پیش تر نیز تمایل خود را برای جذب مهاجم آرژانتینی اعلام نموده بود و فابیو پاراچی مدیر ورزشی این باشگاه نیز تابستان سال گذشته نیز برای مذاکره بر سر انتقال وی با واندا نارا همسر و مدیر برنامه های ایکاردی تماس برقرار نموده بود.

در حالی که ایکاردی تا سال 2021 با نراتزوری قرارداد دارد اما بند فسخ 110 میلیون یورویی در قرارداد کنونی وی گنجانده شده است که از اول تا 15 جولای فعال خواهد شد.

گزارش های اخیر در حالی منتشر شده است که آبیان مورانو مدیر برنامه های پیشین ایکاردی ضمن بیان موضوعاتی در مورد تاثیر همسر ایکاردی بر زندگی فوتبالیش، از جدایی قریب الوقوع وی از اینتر اطلاع داد.

وی در این خصوص گفت: ایکاردی پس از ورود واندا به زندگیش تغییرات زیادی نموده است؛ در حقیقت او پیش از آن فروتن، متمرکز و مشتاق و مصمم برای رشد و پیشرفت بود اما نگاه فعلی او به زندگی دست کم برای من اشتباه به نظر می رسد؛ ورود همسرش او را منزوی نموده و تغییر در سبک زندگی بی شک آینده فوتبالی او را به خطر خواهد انداخت.

وی تاکید نمود: ایکاردی بی شک اینتر را ترک می نماید؛ معتقدم او در صورت دریافت خدمات صحیح و مناسب یکی از بهترین شماره نُه های دنیا خواهد شد و می تواند برای کفش طلا وارد کورس رقابت گردد.

ورزشی**3991**9118**

منبع: ایرنا

به "ناپولی از آب گل آلود، ایکاردی را شکار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناپولی از آب گل آلود، ایکاردی را شکار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید