نفت مسجدسلیمان رکورددار جذب بازیکن، 14 بازیکن جذب شدند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، نفت مسجدسلیمان فصل قبل بعد از حضور در رقابت های لیگ برتر در نهایت به سختی پیروز به ماندن در لیگ برتر شد تا سهمیه فوتبال خوزستان برای فصل آینده هم حفظ گردد.

نفت مسجدسلیمان رکورددار جذب بازیکن، 14 بازیکن جذب شدند

مسئولان این تیم اما برای فصل جدید بسیار جدی عمل نموده اند و حضور موثری در بازار جابجایی داشته اند به گونه ای که در بین همه تیم های لیگ فزونی بیشترین بازیکن را جذب نموده اند.

نفت مسجدسلیمان که برای فصل آینده با مهدی تارتار سرمربی پیروز چند فصل اخیر تیم فوتبال پارس جنوبی جم به توافق رسیده است، تاکنون با محمد طیبی (پارس جنوبی جم)، احمد الجبوری (بادران)، علی آل کثیر (داماش گیلان)، عماد میرجوان (پاری جنوبی جم)، مهدی بیات (سپید رود رشت)، شاهین اخوی (سپید رود رشت)، مهدی عیدی (آلومینیوم اراک)، محمد مطلق زاده (خونه به خونه بابل)، وحید خشتان (استقلال اهواز)، حمید طاهری فرد (مس رفسنجان)، میثم نقی زاده (پارس جنوبی جم)، سعید کریمی (خونه به خونه)، کوروش ملکی (سپید رود رشت) و حسن فریور (امیدهای تراکتورسازی) برای فصل آینده به توافق رسیده و با آنها قرارداد بسته است.

تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان این روزها به دور از گرما و زلزله در تهران در حال پیگیری است تا این تیم خود برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور آماده کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نفت مسجدسلیمان رکورددار جذب بازیکن، 14 بازیکن جذب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت مسجدسلیمان رکورددار جذب بازیکن، 14 بازیکن جذب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید