واکنش جالب خبرنگار انگلیسی به روزه داری پوگبا

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرنگار و مجری مشهور دنیای فوتبال پس از مصاحبه با پوگبا در ملاقات شب گذشته لیگ اروپا نسبت به روزه داری ستاره مسلمان منچستریونایتد واکنش نشان داد.

واکنش جالب خبرنگار انگلیسی به روزه داری پوگبا

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کاتالوگ، افطارِ پل پوگبا در ملاقات شب گذشته منچستریونایتد مقابل رم به سوژه رسانه ها بدل شد و عکس افطار کردن او در جریان مسابقه مورد تمجید نهاده شد.

رِشمین چودهاری، خبرنگار خانم مشهور انگلیسی و مجری معروف مراسم توپ طلا که اکنون برای بی تی اسپورت گزارشگری می نماید، پس از برد 6 بر 2 منچستریونایتد مقابل رم با پوگبا مصاحبه کرد.

این خبرنگار پس از مصاحبه با ستاره مسلمان در صفحه شخصی خود نسبت به روزه داری او واکنش نشان داد و نوشت: پل پوگبا شب گذشته در بازی (منچستریونایتد و رم) به خاطر ماه رمضان روزه گرفت. پس از بازی سریعاً چیزی خورد، سپس با رسانه ها مصاحبه کرد و در این میان نوشیدنی انرژی زا نیز نوشید. در تمام این مدت خنده از لبانش نیفتاد. من وقتی از او پرسیدم که چگونه با روزه داری بازی می نماید، نگاه به آسمان کرد و با انگشتانش به بالا اشاره نمود و گفت: خدا ما را یاری می نماید.

توییت این خبرنگار خانم به شدت دست به دست چرخید و اکنون رفتار این ستاره مسلمان پس از برد 6 بر 2 منچستریونایتد مقابل رم مورد تحسین نهاده شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واکنش جالب خبرنگار انگلیسی به روزه داری پوگبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش جالب خبرنگار انگلیسی به روزه داری پوگبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید