پایداری یمنی ها در پنجمین سال جنگ شکستی برای متجاوزان است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ به نقل از المسیره، عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن گفت: هدف قرار دادن صالح الصماد حادثه ای دردناک بود اما پایداری ملت یمن را تقویت کرد.

پایداری یمنی ها در پنجمین سال جنگ شکستی برای متجاوزان است

وی اضافه نمود: دشمن با ترور الصماد آنچه به دنبال آن بود را به دست نیاورد. پایداری در برابر دشمن در سال پنجم (تجاوز به یمن) پیروزی برای ملت یمن و شکستی برای کشورهای متجاوز است. طول مدت زمانی جنگ تأثیری بر ثبات یمنی ها ندارد.

الحوثی تاکید نمود: هوشیاری و آگاهی بزرگی نزد ملت ما درباره حقیقت جنگ وجود دارد که در تقویت پایداری مؤثر است. حجم جنایات فجیع که دشمنان مرتکب شدند در تحریک ملت ما و خشم آنها مؤثر بود. دشمن به بن بست در جنگ رسیده است و در برابر ما افق مهم در نتیجه پایداری ما وجود دارد.

رهبر جنبش انصارالله گفت: افق برای ما وجود دارد و آن با اصرار برای تحقق آزادی و استقلال و رسیدن به آزادی کامل از تبعیت آمریکاست. دشمن خائنان را به حضور در گفتگوها اعزام می نماید تا اینگونه وانمود گردد که مشکل داخلی میان یمنی ها وجود دارد.

وی اضافه نمود: آمریکایی ها و انگلیسی ها و سفیران کشورهای دیگر همه توجه شأن وانمود کردن این است که مشکل یمن داخلی است.

عبدالملک الحوثی بیان نمود: پرونده اسیران در درجه اول اولویت است و ما تمام کوشش خود را برای حل آن به کار می گیریم. ما پیشنهاداتی به سازمان ملل درباره گام های اول مربوط به بنادر ارائه دادیم اما خواستار تأخیر هستند. ما در زمینه اسیران آمادگی داریم اما مشکل طرف دیگر است. معامله مغایر با اسلام و اخلاق درباره پرونده اسیران وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پایداری یمنی ها در پنجمین سال جنگ شکستی برای متجاوزان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایداری یمنی ها در پنجمین سال جنگ شکستی برای متجاوزان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید