گزینه مجذوب کننده سرمربیگری استقلال هم منتفی شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال یکی از مهم ترین اقداماتی که بعد از پایان فصل انجام داد، تلاش برای راضی کردن گابریله پین دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی جهت ادامه همکاری در استقلال بود که گفته می شود این اقدامات موثر بوده و پین هم ابراز تمایل به ادامه همکاری با آبی های مرکز را داشته است.

گزینه مجذوب کننده سرمربیگری استقلال هم منتفی شد

نام مرد ایتالیایی و بدون حاشیه ای که در راستا قهرمانی استقلال بسیار تاثیر گذار بود و یکی از ارکان فنی این تیم به حساب می آمد، پس از منتفی شدن حضور جواد نکونام در این تیم به عنوان سرمربی، برای جانشینی مجیدی مطرح شد؛ که شاید در نگاه اول امری منطقی هم به حساب آمده و بتوان پین را هم گزینه ای جدی برای این منظور دانست.

چه بسا اگر این مرد ایتالیایی که مجموعه باشگاه استقلال هم نسبت به وی خوشبین بوده و حس مثبتی نسبت به او دارنددر این خصوص چراغ سبز نشان دهد، بعید نباشد قرعه سرمربیگری فصل آینده تیمی که باید از عنوان قهرمانی اش دفاع کند به نامش در آمده و جانشین مجیدی شود. اما گویا پین شخصاً میلی به سرمربیگری نداشته و بیشتر ترجیح می دهد به عنوان تئوریسین در کادر فنی کار کرده وظیفه اصلی سرمربیگری بر عهده فرد دیگری باشد.

با این حال امروز و در این زمان می توان احتمالی کم و ضعیف را برای سپردن مسئولیت هدایت استقلال به گابریل پین در نظر گرفت و این را هم فرضیه ای برای نیمکت آبی پوشان دانست.

منبع: فرارو

به "گزینه مجذوب کننده سرمربیگری استقلال هم منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه مجذوب کننده سرمربیگری استقلال هم منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید