یونیورسیاد 2019 ایتالیا، بسحاق: مدال آوری تکواندوکاران ادامه خواهد داشت، بهترین های جهان در ایتالیا حضور دارند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مربی تیم تکواندوی دانشجویان گفت: سطح مسابقات در رویدادهای قبل از المپیک بسیار بالاست و در یونیورسیاد نیز بهترین های جهان شرکت کردند.

یونیورسیاد 2019 ایتالیا، بسحاق: مدال آوری تکواندوکاران ادامه خواهد داشت، بهترین های جهان در ایتالیا حضور دارند

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ کاتالوگ از ایتالیا، علی محمد بسحاق، مربی تیم تکواندوی دانشجویان کشورمان در خصوص عملکرد تکواندوکاران در سی امین دوره یونیورسیاد، گفت: مسابقات یونیورسیاد قبل از المپیک برگزار می شود و 20 امتیاز المپیک دارد و همه تیم ها با قدرت و توان کامل شرکت کردند.

وی در ادامه اضافه کرد: میرهاشم حسینی با 5 پیروزی و با اقتدار به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد. در ادامه آرمین هادی پور با شکست تمام حریفانش دومین مدال طلای تکواندو در این مسابقات را به دست آورد. امیدوارم در ادامه نیز باز هم شاهد مدال آوری بچه ها باشیم .

مربی تیم تکواندوی دانشجویان کشورمان در خصوص شناخت از رقبا گفت: اکثر تکواندوکارانی که در این مسابقات حضور دارند پیش از این بارها با آنها مبارزه کردیم و عنوان دار جهان و قاره ای هستند. خوشبختانه در این دوره از مسابقات تا اینجای کار باز هم توانستیم این حریفان را شکست دهیم.

وی در سرانجام یادآور شد: ما هنوز در سه وزن نماینده داریم و شانس کسب مدال در بخش انفرادی را داریم. در ادامه نیز مسابقات تیمی برگزار خواهد شد که به ایستادن روی سکو در این بخش نیز امیدواریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یونیورسیاد 2019 ایتالیا، بسحاق: مدال آوری تکواندوکاران ادامه خواهد داشت، بهترین های جهان در ایتالیا حضور دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونیورسیاد 2019 ایتالیا، بسحاق: مدال آوری تکواندوکاران ادامه خواهد داشت، بهترین های جهان در ایتالیا حضور دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید