یک تیم یازده نفره آماده برای نیمکت نشینی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، در ماه های آینده با اضافه شدن حسین ماهینی و محمد انصاری تعداد بازیکنان جوان روی نیمکت آب خواهد رفت و چند تا از آنها باید بروند روی سکو.

یک تیم یازده نفره آماده برای نیمکت نشینی

با باز شدن پنجره های نقل و انتقالاتی پرسپولیس و حضور بازیکنان جدید در تیم، بعد از مدتها تعداد نفرات در دسترس کادر فنی به حد استاندارد رسیده است. حالا جدا از اینکه برانکو برای چیدن یازده نفره ترکیب اصلی دغدغه های بیشتری نسبت به گذشته خواهد داشت، فهرست هر بازی هم برای او و کادر فنی اش پیچیدگی هایی دارد و می تواند یک دل مشغولی شیرین برای سرمربی باشد.

برای بازی با پدیده با وجود در نظر دریافت محرومیت مهدی ترابی و البته صرف نظر از یکی دو بازیکن جوانی که از تیم های پایه آمده اند و با بزرگسالان تمرین می نمایند، برانکو یازده بازیکن دیگر در اختیار دارد که حداقل باید دو نفراز آنها را کنار بگذارد.

محسن ربیع خواه، محمد نادری، محمدامین اسدی، احسان حسینی، سعید حسین پور، بشار رسن، ابوالفضل درویش وند، ماریو بودیمیر، بوژیدار رادوشوویچ، مهدی شریفی و سعید کریمی یازده بازیکنی هستند که حداقل دو نفرشان در بازی با پدیده روی نیمکت نخواهند نشست. از این جمع، ربیع خواه که تازه مصدومیت را پشت سر گذاشته، روز آخر هم تمرینی نصفه و نیمه با بقیه بازیکنان داشت و شاید کنار گذاشتنش از فهرست بازیکنان این بازی راحت تر از بقیه باشد اما از بین جوان های تیم هم یک نفر باید از لیست کنار گذاشته گردد.

البته امکان دارد درویش وند را کنار بگذارند چرا که رادوشویچ به عنوان دروازه بان ذخیره روی نیمکت می نشیند. طبق قانون سازمان لیگ، فهرست تیم ها برای هر بازی می تواند 20 نفره باشد اما به شرطی که حداقل دو بازیکن زیر 21 سال در فهرست حاضر باشند. دل مشغولی های برانکو ایوانکوویچ از هفته بعد با خاتمه محرومیت مهدی ترابی بیشتر هم خواهد شد.

گذشته از این، در ماه های آینده با اضافه شدن حسین ماهینی و محمد انصاری تعداد بازیکنان جوان روی نیمکت آب خواهد رفت و چند تا از آنها باید بروند روی سکو.

2 - 270

منبع: ایران ورزشی

به "یک تیم یازده نفره آماده برای نیمکت نشینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک تیم یازده نفره آماده برای نیمکت نشینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید