آخرین شرایط پرسپولیس در نقل وانتقالات از زبان مدیرعامل

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، رضا درویش در پاسخ به این سؤال که برنامه ای برای توسعه زیرساخت های باشگاه پرسپولیس دارد، گفت: ما برنامه ای داریم که در حال کار هستیم و بررسی می کنیم و باید طرح را با بودجه ای مناسب تلفیق کنیم. ما ورزشگاه های درفشی فر، شهیدکاظمی و شهدای گمنام را در اختیار داریم تا بتوانیم با کارایی بیشتری در خدمت مردم باشیم.

آخرین شرایط پرسپولیس در نقل وانتقالات از زبان مدیرعامل

وی در مورد بسته شدن پنجره پرسپولیس به دلیل بدهی به شهر خودرو خاطر نشان کرد: ما از قبل یک توافقی با هم داشتیم و امروز هم نمی دانستیم که این تصمیم (بستن پنجره نقل وانتقالات) گرفته می شود. ما یک میزان از طلب را پرداخت کردیم و امروز بدون اینکه بدانیم پنجره بسته شده است یک میلیارد و خرده ای پرداخت کردیم و مابقی هم مسئله ای نیست در حال توافق هستیم که مشکل حل شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره معین شدن شرایط رامین رضاییان شرح داد: تا امروز در این خصوص بحثی نداشتیم و رامین رضاییان باید تصمیم بگیرد. گل محمدی هم هنوز اسامی بازیکنانی را که باید از تیم جدا شوند، اعلام نکرده است.

درویش در پاسخ به این سؤال که چند بازیکن پرسپولیس با شرکت آرکا قرارداد دارند؟، گفت: از من می پرسید؟ از بازیکنان باید بپرسید. اصلاً چی هست و این شرکت برای چه کسی است؟ این مسائل ربطی به این حرف ها ندارد. شایعه را می توان هر لحظه درست کرد و باید شواهدی باشد که به اثبات برسد. عده ای دوست ندارند که این حالت همدلی که در پرسپولیس به وجود آمده است، تداوم داشته باشد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه درست است که کارگزار باشگاه تا الان به 50 درصد از تعهداتش عمل کرده است؟ باشگاه برای فصل آینده همکاری اش را با این کارگزار ادامه خواهد داد؟، خاطر نشان کرد: نه، 50 درصد نیست، خیلی کمتر از این عدد است، ولی بناست که بنشینیم و صحبت کنیم، چون یک کار حقوقی است. فقط 10 میلیارد از کارگزار دست باشگاه آمده است. یکسری هزینه ها بوده که باید پرداخت می کردند که ربطی به باشگاه نداشته است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره طلب قرارداد شجاع خلیل زاده گفت: همه این کارها از طریق گروه حقوقی باشگاه پیگیری می شود.

درویش در پاسخ به این سؤال که درست است که استقلال در حال مذاکره با سجاد شهباززاده است؟، مطرح نمود: سؤال مربوط به یک باشگاه دیگر را از من می پرسید؟ من از کجا می دانم؟ شهباززاده با ما صحبت داشته است، ولی در نهایت خودش انتخاب می کند.

وی درباره اینکه دو نفر از اعضای کادر فنی پرسپولیس جدا شده اند، شرح داد: هنوز از سوی سرمربی تیم این موضوع به ما اعلام نشده است. گل محمدی باید به ما اعلام کند که این دوستان از تیم کنار رفتند و نفرات تازه اعلام شوند. همانطور که بازیکن اختیار دارد جدا شود، مربی هم اختیار دارد و می تواند برود. این عزیزان در تیم ما زحمت کشیدند و قدردان زحمات شان هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مذاکره با ولسیانی مدافع تیم فوتبال سپاهان هم گفت: هنوز با بازیکن دیگری صحبت نکردیم.

منبع: فرارو

به "آخرین شرایط پرسپولیس در نقل وانتقالات از زبان مدیرعامل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پرسپولیس در نقل وانتقالات از زبان مدیرعامل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید