افشای اطلاعات شوکه کننده از طراحی آیفون 13

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، هر اطلاعاتی که تا به امروز درباره آیفون 13 اپل وجود داشت پس از این که یک منبع معتبر اعلام نمود نسل جدید آیفون فاقد ارتقاهای کلیدی خواهد بود، مورد تردید نهاده شد.

افشای اطلاعات شوکه کننده از طراحی آیفون 13

مینگ چی کوئو، تحلیلگر اپل در خبر تعجب آوری اظهار داشت هیچ کدام از مدلهای آیفون 13 اسکنر اثر انگشت درون صفحه ای تاچ آی دی را نخواهند داشت. اخبر با توجه به گزارشهای منابع معتبری نظیر وال استریت ژورنال، راس یونگ، جون پروسر، لووتو دریم و خود کوئو که درباره بازگشت این فناوری منتشر شده بود، حذف آن را شوکه نماینده می نماید.

تاچ آی دی طرفدارانش را حفظ نموده و بازگشت آن در دوران همه گیری کووید 19 که استفاده از ماسک استفاده باعث شد استفاده از فیس آی دی محدودیت پیدا کند، مورد حمایت نهاده شد. اپل در iOS 14.5 برای کاربران امکان باز کردن قفل آیفون با استفاده از اپل واچ را فراهم کرد اما بسیاری از کاربران این شیوه را یک تدبیر موقتی برای خرید زمان در آستانه عرضه آیفون 13 ارزیابی کردند.

افشاگری تحلیلگر اپل چهار روز پس از انتشار خبری صورت می گیرد که بر اساس آن آیفون 13 پرو یک ترابایتی و استفاده از LiDAR برای همه مدلهای آیفون 13 اتفاق نخواهد افتاد. در مدلهای آیفون 13 ممکن است آیفون 12 اس نامیده شوند زیرا بیشتر نشان دهنده تغییرات افزوده شده ای هستند که اپل نهایی نموده است.

با این حال اطلاعات هیجان انگیز زیادی درباره آیفون 13 وجود دارد. اطلاعات لو رفته نشان می دهد اپل دوربینهای عظیمتری برای پشت گوشی به همراه تثبیت تصویر ارتقا یافته و میکروفونهای پرتوی هوشمند معرفی نموده است. چیپ ست A15 کارآمد و نسل جدید مودم نسل پنجم هم با ارتقاهای باطری عظیم و نمایشگر پروموشن 120 هرتزی (برای مدلهای آیفون 13 پرو) همراه خواهند شد. اپل ممکن است تسلیم خواسته مشتریان شده و یک مدل صورتی هم عرضه کند که احتمالا پرفروش خواهد شد.

بر اساس گزارش فوربس، با این حال به نظر می رسد مدلهای آیفون 13 آن طور که پیش از این تصور می رفت دستگاههای متحول نماینده ای نخواهند بود و تنها ارتقای مدلهای قبلی به شمار می فرایند. تحلیلگر اپل معتقد است کسانی که صبر نمایند، سال آینده نتیجه خوبی خواهند گرفت.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "افشای اطلاعات شوکه کننده از طراحی آیفون 13" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای اطلاعات شوکه کننده از طراحی آیفون 13"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید