توضیحات هما در مورد هواپیمای باری این شرکت

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرگزاری خبرنگاران- شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با صدور اطلاعیه ای، درباره خبر نقص فنی یکی از هواپیما های باری این شرکت، توضیحاتی ارائه کرد.

توضیحات هما در مورد هواپیمای باری این شرکت

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، در اطلاعیه این شرکت آمده است: هواپیمای باری بوئینگ 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما که با محموله دام زنده از کشور ترکیه راهی یکی از کشور های حاشیه خلیج فارس بود، به دلیل نقص فنی در قسمت موتور، مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی شد.

پس از فرود اضطراری هواپیما و به دلیل عدم وجود هواپیمای جایگزین، با همت کارکنان معاونت مهندسی و تعمیرات، با وجود مسائل ناشی از تحریم و تقارن این اتفاق با تعطیلات آخر ماه صفر، در کمتر از سه روز و به صورت شبانه روزی، جابه جایی موتور هواپیما از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مهرآباد واحد مهندسی و تعمیرات، صورت گرفت که با روحیه ای جهادی، این کار که حداقل 12 روز کاری زمان می برد، در کمتر از 3 روز خاتمه پذیرفت.

بر اساس این اطلاعیه، کوشش بی نظیر مهندسان و تکنسین های مهندسی و تعمیرات، در کنار کارکنان زحمتکش هما در فرودگاه امام خمینی، خدمات فرودگاهی و حراست، بار دیگر غیرت ایرانی اسلامی همراه با همکاری، یک دلی، تعصب، ایمان، تعهد و تخصص را به منصه ظهور گذاشت تا بار دیگر ما می توانیم را به جهانیان به اثبات برساند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "توضیحات هما در مورد هواپیمای باری این شرکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات هما در مورد هواپیمای باری این شرکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید