حواشی نشست خبری عرب، صحبت های آقای مدیرعامل هیچ کس را قانع نکرد، نشست خبری یا مانور تبلیغاتی برای اسپانسر؟

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست خبری امروزش خبرنگاران حاضر در این جلسه را قانع نکرد.

حواشی نشست خبری عرب، صحبت های آقای مدیرعامل هیچ کس را قانع نکرد، نشست خبری یا مانور تبلیغاتی برای اسپانسر؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ، نشست خبری ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در شرایطی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در یکی از سالن های استادیوم شهیدکاظمی برگزار گردید که محل موردنظر فاقد اینترنت بود و وبلاگ کاتالوگ حتی مشکل آنتن دهی موبایل برای برقراری ارتباط با بیرون داشتند. این موضوع ناراحتی شدید آنها را در پی داشت.

در ابتدای نشست به وبلاگ کاتالوگ اعلام شد زمان کنفرانس تا ساعت 12 خواهد بود، اما وقتی سؤالات چالشی از ایرج عرب به اوج خود رسید، او خواهان خاتمه یافتن هر چه سریع تر کنفرانس شد. این در حالی بود که هنوز 20 دقیقه به ساعت 12 باقی مانده بود!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به هیچ کدام از سؤالات چالشی و حاشیه ای وبلاگ کاتالوگ جواب قانع نمایند ه ای نداد و به نوعی از پاسخ دادن به این سؤالات طفره می رفت!

کاملاً معین بود که برگزاری این نشست خبری بیشتر مانور دادن روی اسپانسر باشگاه بود و اینکه طرفداران را تحریک نمایند تا به عضویت سامانه موردنظر اسپانسر باشگاه درآیند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حواشی نشست خبری عرب، صحبت های آقای مدیرعامل هیچ کس را قانع نکرد، نشست خبری یا مانور تبلیغاتی برای اسپانسر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حواشی نشست خبری عرب، صحبت های آقای مدیرعامل هیچ کس را قانع نکرد، نشست خبری یا مانور تبلیغاتی برای اسپانسر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید