خبرنگاران استقلال؛ گرفتار حاشیه های بی سرانجام

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، تهران- خبرنگاران- حاشیه، جنجال و درگیری در باشگاه استقلال واژه عجیبی نیست و این حاشیه هایی که در رده بزرگسالان این باشگاه شاهد آن هستیم به آموزشگاه نیز سرایت کرد.

خبرنگاران استقلال؛ گرفتار حاشیه های بی سرانجام

حاشیه های باشگاه استقلال تمامی ندارد و هر روز باید شاهد حاشیه جدیدی از این تیم باشیم. این در حالی است که این تیم بزرگ و پر هوادار این روزها به دلیل انتخاب سرمربی جدید و همچنین آماده سازی برای فصل جدید لیگ برتر و لیگ قهرمانانف احتیاج به آرامش دارد، اما گویی قرار نیست آبی پوشان پایتخت مانند سالیان اخیر، روی آبی آرامش را ببینند.

امروز محمد نوازی سرمربی تیم جوانان استقلال قصد حضور در محل تمرینات تیمش را داشت اما بنا به دستور محمد مومنی که ریاست آموزشگاه باشگاه استقلال را بر عهده دارد از ورود وی ممانعت به عمل آورد.

محمد نوازی درباره اتفاقات افتاده در آموزشگاه باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ گفت: من آدم سالمی هستم و همواره دنبال این بوده ام تا سالم کار کنم اما مثل اینکه سالم کار کردن من به مذاق محمد مومنی خوش نمی آید و او نمی خواهد افرادی مثل من در آموزشگاه باشگاه استقلال حضور داشته باشند.

وی اضافه کرد: من سرمربی تیم جوانان استقلال هستم و مسئولیت فنی این تیم با من است اما او می گوید فلان بازیکن را در فهرست خودت قرار بده و فلان بازیکن را از لیست خود خط بزن که این موضوع با اصول مربیگری مغایرت دارد و من هیچ وقت زیر بار حرف زور نمی روم.

بازیکن اسبق استقلال توضیح داد: من آدم بله قربان گویی نیستم و هرگز اجازه نخواهم داد با اعتباری که در تمام این سال ها به سختی به دست آورده ام، به راحتی بازی گردد.

نوازی گفت: مگر من به محمد مومنی که در شهرداری کار می نماید، می گویم چه کاری انجام دهد که او در امور فنی که کوچک ترین ارتباطی به وی ندارد، دخالت می نماید؟ وظیفه مدیر آموزشگاه این نیست که در انتخاب بازیکنان دخالت کند. هنوز بازی ها آغاز نشده است این کارها صورت می گیرد. من خودم می دانم چه کاری باید انجام دهم. تیم از نظر فنی باید تحت نظر من باشد و اگر نتیجه گرفت که هیچ ولی اگر نتیجه نگرفت، می توانند بگویند نتیجه نگرفتی و نمی توانیم ادامه همکاری دهیم.

سرمربی جوانان استقلال توضیح داد: محمد مومنی از اینکه من امروز با امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال صحبت نموده ام، ناراحت شده است. حرف من این است که اگر نمی توانید آموزشگاه را اداره کنید بروید و کار را به افرادی بسپارید که هدفشان خدمت به استقلال است. این آقا در شهردای می نماید و دوشغله است آن وقت بسیاری از پیشکسوتان باشگاه استقلال بیکار هستند.

نوازی تاکید نمود: محمد مومنی دیروز یک بازیکن مصدوم را فرستاده تا در تمرینات جوانان شرکت کند، چرا باید چنین اتفاقی صورت بگیرد؟ یا یک خانمی را معرفی نموده است تا برای خاتمه نامه دانشگاهی اش به محل تمرین ما بیاید، مگر محل تمرین جوانان استقلال محل خاتمه نامه نوشتن است؟

پیشکسوت استقلال در خاتمه گفت: محمدنوازی اجازه نمی دهد پسر رییس که از نظر فنی ضعیف است یا مدیر شرکت عضو تیمی گردد که او سرمربی است. من از فتحی با اختیار تام حکم گرفتم نه از مومنی که او بخواهد چنین رفتاری انجام دهد.

مومنی: رفتار نوازی عامل عدم اجازه حضور در تمرین بود

محمد مومنی رییس آموزشگاه باشگاه استقلال با این حال در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ کاتالوگ درباره اختلاف به وجود آمده با محمد نوازی که منجر به اتفاقات حاشیه ای امروز شد، گفت: اختلافی وجود ندارد و اگر امروز محمد نوازی اجازه حضور در محل تمرین را پیدا نکرد، به خاطر رفتار و عملکرد خودش بود.

وی اضافه کرد: او قصد داشت چند بازیکن را به فهرست تیم جوانان استقلال اضافه کند که به نظر من از نظر فنی ضعیف بوده و سزاوار حضور در این تیم نیستند.

رییس آموزشگاه باشگاه استقلال گفت: من مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا هستم و طبق قانون این حق را دارم در بعضی از امور فنی به مربیان توصیه داشته و حتی دخالت کنم. نوازی را خودم به جوانان استقلال آوردم و حالا با توجه به اتفاقاتی که پیش آمده است از او خواستیم تا در تمرینات حضور پیدا نکند تا باشگاه و امیر حسین فتحی تکلیفش را تعیین کند.

مومنی گفت: نوازی پس از اینکه به او گفتم بازیکنان ضعیف را به فهرست تیم اضافه نکن، گفت مگر من پول گرفته ام که این چنین حرف می زنید؟ جواب دادم من چنین جسارتی به تو نمی کنم اما این نفرات در حد و اندازه های استقلال نیستند.

وی توضیح داد: بچه های آموزشگاه برای دادن تست پزشکی باید به ایفمارک مراجعه می کردند و با توجه به اینکه مسائل اقتصادی داشتیم از خود آنها هزینه تست ها را گرفتیم و نوازی می گوید باشگاهی که نمی تواند و پول ندارد چرا مردم را معصل می نماید؟ آموزشگاه را تعطیل کنید! ما هم برای اینکه وی معطل نگردد، گفتیم که فعلا نباشد.

مومنی در خاتمه گفت: ما به منظور پشتوانه سازی به مربیان تیم ها اعلام نموده ایم در هر رده سنی، 20 بازیکن را معرفی نمایند و بازیکنان باقیمانده را از رده پایین تر اضافه می کنیم تا صاحب تجربه شوند اما او می گوید تمام بازیکنان را خودم انتخاب می کنم.

به هر حال به نظر می رسد حاشیه های درون خانوادگی استقلال احتیاج به مدیریت دارند و نباید هر روز در این تیم پر هوادار، حاشیه ای رخ دهد.

ورزشی **9464**9129

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استقلال؛ گرفتار حاشیه های بی سرانجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استقلال؛ گرفتار حاشیه های بی سرانجام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید