خدایی: نباید سیاست را وارد انتخابات کشتی کنیم، همه از کشتی اخلاق مداری می خواهند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، سخنگوی شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد گفت: مردم از کشتی و کشتی گیر همیشه توقع دارند اخلاق را رعایت کند چه انتخابات در پیش باشد و چه نباشد.

خدایی: نباید سیاست را وارد انتخابات کشتی کنیم، همه از کشتی اخلاق مداری می خواهند

مجید خدایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ در خصوص حاشیه های ایجاد شده در فضای انتخاباتی کشتی گفت: انتخاباتی پیش روی ما است اما نباید اجازه دهیم این فضا آلوده به سیاست شود، هرچند که از ادوار گذشته متاسفانه سیاست به ورزش وارد شده و این امر اجتناب ناپذیر است. زمانی که برای اولین بار نیز خواستند المپیک را برگزار کنند شعار آن ورزش بدون سیاست بود، اما به هرشکل ورزش بعد از مدتی وارد سیاست شده است.

وی ادامه داد: ما نباید اجازه دهیم سیاست وارد فضای انتخابات فدراسیون کشتی شود و بازی های سیاسی را بگذاریم برای سیاسیون، چنین شرایطی نه مقبول مردم است و نه جامعه کشتی. به نظر من انتخابات فدراسیون کشتی، انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی نیست که بخواهیم با آن سیاسی برخورد کنیم.

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی 2002 تهران از اظهار نظر در خصوص عکسی که از سوی امیررضا خادم در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد و ناراحتی سایر نامزدهای احتمالی را به همراه داشت، خودداری کرد و در پایان تاکید کرد: همه از کشتی و کشتی گیر توقع دارند اخلاق را سرلوحه کارش قرار دهد و فرقی نمی کند انتخابات در پیش باشد و یا موضوع دیگری. همه باید به اعتلای کشتی کمک کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خدایی: نباید سیاست را وارد انتخابات کشتی کنیم، همه از کشتی اخلاق مداری می خواهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدایی: نباید سیاست را وارد انتخابات کشتی کنیم، همه از کشتی اخلاق مداری می خواهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید