اخبار سیاسی

وزیر صمت: خودرو های کف پارکینگ تا 2 ماه آینده عرضه می گردد

سید رضا فاطمی امین با بیان اینکه از هفته آینده روزانه 700 دستگاه خودرو بیشتر در کشور فراوری خواهد شد، از عرضه خودرو های کف پارکینگ خودروسازان تا 2 ماه آینده اطلاع داد.وزیر صمت: خودرو های کف پارکینگ تا 2 ماه آینده عرضه می گردد

13 آذر 1400

اولویت های مهم مالی کشور به روایت وزیر کشور

وزیر کشور یاری به پیشبرد و تحقق سیاست های مالی کشور در استان ها را مهم ترین ماموریت معاونت هماهنگی مالی و توسعه منطقه ای وزارت کشور برشمرد.

26 آبان 1400

هزینه های درمان ناباروری چند؟

به گزارش خبرنگاران، حیاط پژوهشگاه رویان در صبح بی رمق پاییزی جای سوزن انداختن نیست. زنان و مردان جوان با چشم های پف نموده و خواب آلود در صف های مختلف منتظرند تا نوبتشان گردد، هر کدام از شهر و دیاری و بهر امیدی. برخی ها از راه های خیلی دور آمده اند، گناباد،...

18 آبان 1400

کنار گذاشتن فیلم های جامعه ستیز و ضدخانواده در جشنواره فیلم کوتاه

دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران از کنار گذاشته شدن فیلم های جامعه ستیز و ضدخانواده از این جشنواره اطلاع داد.

14 آبان 1400

جنبه های مرتبط با سیاست و علم در یک اثر

به گزارش خبرنگاران ، نخستین کتاب از مجموعه کتاب های فاخر سیاست گذاری و مدیریت فناوری و نوآوری با عنوان سیاست گذاری علوم و تحقیقات بنیادی به وسیله انتشارات مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور منتشر و در دسترس علاقه مندان نهاده شد. این کتاب از سوی سپهر قاضی نوری...

10 آبان 1400

نقش انجمن ها در دیپلماسی علمی با کشورهای منطقه

نبیونی با تاکید بر تقویت دیپلماسی علمی با کشورهای منطقه گفت: نقش انجمن های علمی، در این بین بیش از پیش احساس می گردد.

13 مهر 1400

امن ترین کشورهای جهان در سال 2021

لیست امن ترین کشورهای جهان در سال 2021لیست امن ترین کشورهای جهان در سال 2021 چیزی است که بسیاری به دلایل مختلف در پی آن هستند. برخی برای برنامه ریزی مهاجرت، لیست امن ترین کشورهای جهان را مرور می کنند و برخی برای سفر با خانواده یا تنهایی در پی این لیست هستند....

1 مهر 1400

دوشنبه؛ 16 روز بدون کرونا

دفتر شهرداری شهر دوشنبه مرکز تاجیکستان اظهار داشت، طی 16 روز گذشته در این شهر حتی یک مورد ابتلا به ویروس کرونا گزارش نشده است.

26 شهریور 1400

ملاقات سفیر ایران با رئیس دانشگاه کامنیوس براتیسلاوا

عباس باقرپور اردکانی، سفیر ایران در اتریش (اکردیته در اسلواکی) با اشتفچک، رییس دانشگاه کامنیوس براتیسلاوا ملاقات و در خصوص توسعه همکاری های دانشگاهی و تقویت صندلی آموزش زبان فارسی در این دانشگاه رایزنی کرد.

18 شهریور 1400

را ه اندازی شبکه تعاملی و ارتباطی از ستاد تا مدرسه برای مهر باشکوه

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در جلسه شورای معاونین سازمان از راه اندازی شبکه تعاملی و ارتباطی از ستاد تا مدرسه برای مهر باشکوه اطلاع داد.

17 شهریور 1400

کودتای 28 مرداد سال 1332 به روایت جک استراو

فرشید خدادادیان؛ جان ویتاکر استراو، مشهور به جک استراو، سیاستمدار انگلیسی، متولد سال 1946 طی سال های 2001تا 2006وزیر امور خارجه انگلستان بود. او سال2001نخستین وزیر امور خارجه بریتانیا بود که پس از انقلاب اسلامی به ایران آمد و رئیس هیات اروپایی در جریان نشست...

28 مرداد 1400

تقویم گردشگری ابلاغ شد

به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری، معاون گردشگری، تقویم رویداد های شاخص گردشگری کشور را با هدف توسعۀ گردشگری رویدادمحور و توزیع متناسب مکانی و زمانی سفر به مدیران کل ادارات استانی ابلاغ کرد.

26 مرداد 1400

برخورد دو قطار در چک

براثر برخورد دو قطار در جمهوری چک شماری کشته و مجروح شده اند.

22 مرداد 1400

واکنش ناجا به قطع برق و خاموش شدن معابر

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: خروج پلاک های غیر بومی از شهر های نارنجی و قرمز ممنوع است و در صورت رویت چنین مواردی متخلفان با جرایم یک میلیونی و یک میلیون و 500 هزار تومانی روبرو خواهند شد.

20 مرداد 1400

فردا قیمت بلیت هواپیما تعیین می گردد

تهران (پانا) - فردا در جلسه شورای عالی هواپیمایی کشوری تکلیف ایرلاین های متخلف و قیمت بلیت هواپیما تعیین می گردد.

18 مرداد 1400

فاجعه عظیم آغاز شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش هایی که در گل و لای مدفون شده اند از فاجعه ای خبر می دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی مرکز را خواهد گرفت.

9 مرداد 1400

دیدار سوسیال دموکرات های آمریکا با رئیس جمهور ونزوئلا

نمایندگان سازمان سوسیال دموکرات های آمریکا که بزرگ ترین سازمان سیاسی سوسیالیست در آمریکا محسوب می شوند با رئیس جمهور ونزوئلا دیدار کردند.

8 مرداد 1400

برای پاسخ به توهین حریف روزها را شمردم، ایستادم و به بحرین خندیدم

به گزارشخبرنگاران، ملاقات برگشت تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین با تصمیم مغرضانه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای دومین بار در منامه برگزار گردید که این ملاقات با فزونی 3 بر صفر ایران به انتها رسید. سردار آزمون 54 و 61 و مهدی طارمی 79 برای ایران گل زدند.

24 تیر 1400

قالیباف خواهان آنالیز علل وقوع تصادفات اخیر شد

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت جانباختن تعدادی از سربازمعلمان در حادثه تصادف اخیر اتوبوس از مسئولین امر خواست تا نسبت به آنالیز علل وقوع آنها و اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از اینگونه حوادث اقدام نمایند.

19 تیر 1400

ملاقات مهم ظریف در روز آدینه

وزیر امور خارجه دقایقی پیش با نماینده عالی اتحادیه اروپایی در امور سیاست خارجی و امنیتی ملاقات و گفت وگو کرد.

14 تیر 1400
تعداد: (200)