اخبار مجلس

جهانگیری: نباید مبارزه با فساد گسترده را با مبارزه با چند مفسد اشتباه گرفت

معاون اول رئیس جمهوری با بیان این که بخش خصوصی به عنوان موتور اصلی حرکت اقتصاد کشور است، گفت: باید بخش خصوصی را همراهی کنیم چرا که قادر هستند اقتصاد کشور را به جلو ببرند.

20 آبان 1398

معاون رئیس مجلس چک: رژیم سعودی مشابه داعش است

معاون رئیس مجلس نمایندگان جمهوری چک، رژیم سعودی را مشابه گروه تروریستی داعش دانست.

9 آبان 1398

بچه ها هم در هنگ کنگ به خیابان آمدند

صدها خانواده هنگ کنگی، امروز (شنبه) با در دست داشتن بادکنک و کالسکه کودک، با آمدن به خیابان ها حمایت خود را از تظاهرات دموکراسی خواهانه مردم این دولت شهر ابراز کردند.

16 شهریور 1398

150 اطلاعیه و 90 اخطاریه وضعیت هوا به دستگاهها ارسال شد

تهران- خبرنگاران- رئیس سازمان هواشناسی گفت: این سازمان در روزهای اخیر و به دنبال بارش های شدید در کشور و وقوع سیل، در حوزه اطلاع رسانی 150 اطلاعیه و 90 اخطاریه به دستگاه های اجرایی کشور ارسال کرد.

15 تیر 1398

2000 دوچرخه در پارکینگ خلیج فارس خاک می خورد

خبرنگاران آنلاین:رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به این که 2000 دوچرخه در پارکینگ خلیج فارس خاک می خورد، اضافه کرد: نباید در حوزه حمل و نقل هزینه زائد داشته باشیم.

1 تیر 1398

مهلت 26 روزه برای اتمام آنالیز لایحه بودجه 98 شهرداری تهران

به گزارش خبرنگاران، محسن هاشمی در خاتمه جلسه عصرگاهی روز یکشنبه با بیان اینکه اعضای شورای شهر برای آنالیز باقی مانده دستور جلسات به جای روز یکشنبه هفته آینده روز سه شنبه این هفته ساعت 8 صبح به صحن بیایند، اضافه کرد: در غیر این صورت روز یکشنبه اعضا مکلف...

17 خرداد 1398

رحیمی: وضع عوارض برای تونل ها و بزرگراه ها اجحاف به مردم است

یک عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر این که وضع عوارض برای تونل ها و بزرگراه های شهری اجحاف در حق مردم است گفت که خلق منابع اقتصادی از جیب مردم راه جبران کسری بودجه شهرداری تهران نیست.

4 خرداد 1398

شکایت از رئیس مجلس فعلا منتفی است

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش تعداد امضاهای شکایت از رئیس مجلس به 21 امضا گفت که این موضوع فعلا منتفی است.

2 اردیبهشت 1398

سهم آذربایجان شرقی در فراوری ملی از 6 به 4 درصد رسیده است

به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین بیمقدار عصر امروز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و در غیاب استاندار بازنشسته استان برگزار گردید، گفت: نهادهای دولتی در استان به استعلام های مربوط به صدور...

18 فروردین 1398