اخبار مجلس

سید عباس صالحی رئیس شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی شد

سید عباس صالحی به اتفاق آراء رئیس شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی شد.

14 تیر 1399

ریزش خانوار ها به دهک های پایین

سال 1399 از همان آغاز، بار اقتصادی سنگینی را به دوش می کشید. بار تحریم و فشار اقتصادی ناشی از آن در یک سو و پتک سنگین کرونا بر درآمد های خانوار به ویژه اقشار ضعیف تر در سوی دیگر. از همان ابتدای این بیماری موجی شکل گرفت که صاحبان سرمایه با اقشار کم درآمد جامعه...

23 خرداد 1399

مدیرعامل اتوبوسرانی تهران: ملاک عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد کرونا است

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص استمرار فعالیت یا احتمال تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت گفت: مصوبات جدید ستاد مقابله با کرونا در تهران مبنی بر تعطیلی ناوگان حمل ونقل عمومی در کلان شهر تهران هنوز به ما ابلاغ نشده است‫.

27 اردیبهشت 1399

اُفت 80 درصدی فراوری موتورسیکلت در کشور

دبیر انجمن وارد کنندگان موتور سیکلت ایران گفت: بعضی از قوانین باعث تعطیلی متعدد کارخانجات و کاهش شدید فراوری موتور سیکلت شده است.

19 دی 1398

وزیر صنعت نسبت به نحوه پیش فروش و تحویل خودروها جوابگو باشد

عبدالله رضیان گفت: متأسفانه شرکت های ایران خودرو و سایپا هنوز به تعهدات قبلی خود عمل نکرده اند اما شاهدید که هر چند وقت یکبار در حال اجرای ثبت نام جدید برای پیش فروش خودرو هستند.

2 دی 1398

جهانگیری: نباید مبارزه با فساد گسترده را با مبارزه با چند مفسد اشتباه گرفت

معاون اول رئیس جمهوری با بیان این که بخش خصوصی به عنوان موتور اصلی حرکت اقتصاد کشور است، گفت: باید بخش خصوصی را همراهی کنیم چرا که قادر هستند اقتصاد کشور را به جلو ببرند.

20 آبان 1398

معاون رئیس مجلس چک: رژیم سعودی مشابه داعش است

معاون رئیس مجلس نمایندگان جمهوری چک، رژیم سعودی را مشابه گروه تروریستی داعش دانست.

9 آبان 1398

بچه ها هم در هنگ کنگ به خیابان آمدند

صدها خانواده هنگ کنگی، امروز (شنبه) با در دست داشتن بادکنک و کالسکه کودک، با آمدن به خیابان ها حمایت خود را از تظاهرات دموکراسی خواهانه مردم این دولت شهر ابراز کردند.

16 شهریور 1398

150 اطلاعیه و 90 اخطاریه وضعیت هوا به دستگاهها ارسال شد

تهران- خبرنگاران- رئیس سازمان هواشناسی گفت: این سازمان در روزهای اخیر و به دنبال بارش های شدید در کشور و وقوع سیل، در حوزه اطلاع رسانی 150 اطلاعیه و 90 اخطاریه به دستگاه های اجرایی کشور ارسال کرد.

15 تیر 1398

2000 دوچرخه در پارکینگ خلیج فارس خاک می خورد

خبرنگاران آنلاین:رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به این که 2000 دوچرخه در پارکینگ خلیج فارس خاک می خورد، اضافه کرد: نباید در حوزه حمل و نقل هزینه زائد داشته باشیم.

1 تیر 1398

مهلت 26 روزه برای اتمام آنالیز لایحه بودجه 98 شهرداری تهران

به گزارش خبرنگاران، محسن هاشمی در خاتمه جلسه عصرگاهی روز یکشنبه با بیان اینکه اعضای شورای شهر برای آنالیز باقی مانده دستور جلسات به جای روز یکشنبه هفته آینده روز سه شنبه این هفته ساعت 8 صبح به صحن بیایند، اضافه کرد: در غیر این صورت روز یکشنبه اعضا مکلف...

17 خرداد 1398

رحیمی: وضع عوارض برای تونل ها و بزرگراه ها اجحاف به مردم است

یک عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر این که وضع عوارض برای تونل ها و بزرگراه های شهری اجحاف در حق مردم است گفت که خلق منابع اقتصادی از جیب مردم راه جبران کسری بودجه شهرداری تهران نیست.

4 خرداد 1398

شکایت از رئیس مجلس فعلا منتفی است

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش تعداد امضاهای شکایت از رئیس مجلس به 21 امضا گفت که این موضوع فعلا منتفی است.

2 اردیبهشت 1398

سهم آذربایجان شرقی در فراوری ملی از 6 به 4 درصد رسیده است

به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین بیمقدار عصر امروز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و در غیاب استاندار بازنشسته استان برگزار گردید، گفت: نهادهای دولتی در استان به استعلام های مربوط به صدور...

18 فروردین 1398