صرفه جویی مالی در اجرای برنامه های دهه فجر مدنظر مسئولان باشد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، محمدعلی طالبی امشب در نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تاکید بر ضرورت برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: با توجه به اینکه هنوز برخی دستگاه ها، برنامه های خود را به ستاد دهه فجر تحویل نداده اند، مهلتی سه روزه برای ارائه برنامه های این دستگاه ها معین و اعلام گردد.

صرفه جویی مالی در اجرای برنامه های دهه فجر مدنظر مسئولان باشد

وی همچنین بر ضرورت اطلاع رسانی مناسبتی به مردم تاکید نمود و اضافه نمود: تقویم اجرایی و نشر آن در شبکه های اجتماعی نیز بسیار اثرگذار است.

طالبی گفت: باید به نحو مطلوب و شایسته ای از ظرفیت شبکه های اجتماعی و فضای مجازی برای اطلاع رسانی برنامه های دهه فجر همچنین تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده کرد.

سرپرست استانداری یزد در مورد استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد برای اجرای برنامه های ملی و مذهبی توضیح داد: هرچه بیشتر در این زمینه تاکید نموده ایم، کمتر شاهد اجرای این مهم بودیم اما انتظار داریم در این زمینه اقدام جدی انجام گردد.

طالبی با بیان اینکه انقلاب متعلق به مردم است، اضافه نمود: برنامه های بزرگداشت انقلاب نیز باید به سمت مردمی شدن پیش برود.

وی همچنین بر ضرورت صرفه جویی در هزینه های برگزاری برنامه های دهه فجر تاکید نمود و بیان داشت: در عین برپایی پرشکوه باید با تو جه به شرایط اقتصادی کشور، صربه جویی های لازم انجام گردد.

سرپرست استانداری یزد همچنین بر ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی تاکید نمود و گفت: بخش خصوصی باید برای حمایت از برنامه های شاخص و مهم استان پای کار بیاید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صرفه جویی مالی در اجرای برنامه های دهه فجر مدنظر مسئولان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صرفه جویی مالی در اجرای برنامه های دهه فجر مدنظر مسئولان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید