قابلیت تازه آیفون که دردسرساز شده است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، همشهری آنلاین نوشت: اپل که در جدیدترین گوشی های آیفون و واچ 8 قابلیت ارسال تماس اتوماتیک به خدمات اضطراری در زمانی که دستگاه دچار توقف ناگهانی می گردد که معمولاً در نتیجه تصادف اتومبیل رخ می دهد، رونمایی نموده بود، حالا با یک مورد عجیب روبرو شده است.

قابلیت تازه آیفون که دردسرساز شده است

کلرادو سان گزارش داد که این ویژگی اکنون نتیجه معکوس دارد، زیرا از یکی از شهرک های اسکی ایالات متحده 71 اعلان تصادف را دریافت شد که همگی اشتباه بوده است!

به گفته مرکز فوریت ها، هیچ یک از این تماس های اتوماتیک اورژانسی نبودند؛ اسکی بازان بدون احتیاج به مراقبت پزشکی به طور ناگهانی در شیب ها توقف کردند.

ویژگی تشخیص تصادف و تشخیص سقوط در سری آیفون 14 به طور اتوماتیک با 911 تماس می گیرد. سپس مرکز اورژانس با تلفن تماس می گیرد و اگر تماس گیرنده پاسخ ندهد، در تئوری، آنها درگیر تصادف شده اند، به این معنی که یک وسیله نقلیه اورژانس باید به محل اعزام گردد.

در خصوص اسکی بازان قضیه کمی فرق دارد. آنها در کوه ها و دامنه ها مشغول اسکی هستند؛ مکان هایی که می تواند حادثه خیز باشد. برخوردهای شدید آنها با زمین و یا تصادف های عمدتا جزیی باعث می گردد که اخطار حادثه به مرکز فوریت ها ارسال گردد.

با این حال، اغلب اسکی بازان تلفن های خود را در جیب های لباس های چندلایه شان گذاشته اند و نمی توانند پاسخ دهند و نیروهای اورژانس را به آخرین مکان شناخته شده آیفون می فرستند. امدادگران به ندرت این تماس ها را برای یاری رد می نمایند، زیرا نمی توانند تشخیص دهند که کدام یک شرایط اضطراری است.

برت شروتلین، کلانتر گراند کانتی در این زمینه گفت اپل به ناظران اعزام پاسخ داده و فاش نموده است که از تضاد بین اسکی بازان و فناوری تشخیص تصادف مطلع است و حالا اپل در حال کار بر روی یک اصلاح است.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "قابلیت تازه آیفون که دردسرساز شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت تازه آیفون که دردسرساز شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید