لغو بیش از هزار پرواز در آمریکا بر اثر اومیکرون در کمتر از یک روز

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرگزاری خبرنگاران-سویه اومیکرون کرونا باعث لغو بیش از هزار پرواز در آمریکا در کمتر از یک روز شد.

لغو بیش از هزار پرواز در آمریکا بر اثر اومیکرون در کمتر از یک روز

به گزارش خبرگزاری وبلاگ کاتالوگ به نقل از رویترز، با افزایش شدید موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در پی شیوع سویه اومیکرون، شرکت های هواپیمایی ایالات متحده بیش از 1000 پرواز را در روز یکشنبه لغو کردند.

آمارها حاکی است که خطوط هوایی تجاری ایالات متحده 1001 مورد پرواز داخلی و خارجی را تا اواسط بعدازظهر یکشنبه لغو کردند و این امر به سرگردانی هزاران نفری منجر شد که در تعطیلات کریسمس مسافر بوده اند.

این سومین روز پیاپی بود که پروازهای متعدد در ایالات متحده بر اثر افزایش موارد ابتلا به کووید-19 لغو می گردد. هزاران پرواز نیز طی این سه روز با تاخیر انجام شدند.

موارد ابتلای شدید به ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان نیز در نقاط مختلف ایالات متحده افزایش چشمگیری یافته است. از جمله وزارت بهداشت استان نیویورک روز یکشنبه اعلام نمود شمار بچه ها زیر 18 سال که از بیمارستان های استان پذیرش گرفته اند، طی سه هفته چهار برابر شده است.

در این شرایط بسیاری از خلبان ها و خدمه پروازها ناگزیر شده اند که به قرنطینه بروند و همین امر به لغو پروازهای متعدد در کشور انجامیده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "لغو بیش از هزار پرواز در آمریکا بر اثر اومیکرون در کمتر از یک روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو بیش از هزار پرواز در آمریکا بر اثر اومیکرون در کمتر از یک روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید