مجیدی: می خواستم بازی با تماشاگر باشد، شاید دیگر لژیونرها را دعوت نکنم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، سرمربی تیم ملی امید از عملکرد بازیکنانش ر مصاف با تیم ملی بزرگسالان ابراز خرسندی کرد.

مجیدی: می خواستم بازی با تماشاگر باشد، شاید دیگر لژیونرها را دعوت نکنم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، فرهاد مجیدی سرمربی تیم ملی امید پس از تساوی تیمش مقابل تیم ملی بزرگسالان ایران در چارچوب دیدار تدارکاتی اظهار کرد: اکثر بازیکنانی که ما برای تیم ملی امید دعوت کردیم، در تیم های خودشان بازی نمی کنند و در این اردو که به ما اضافه شدند، اکثراً در بدنسازی بودند و نتوانستم آن طور که باید با آن ها کار کنیم. در کل بازی خیلی خوبی برگزار گشت.

او ادامه داد: نیمه دوم تیم ما بهتر بازی کرد. با توجه به اینکه در تیم ملی بزرگسال افراد تازه ای دعوت شده بودند و انگیزه زیادی داشتند، بازی خوبی را شاهد بودیم و از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

مجیدی اضافه کرد: جلسه ای که با آقای تاج و ساکت داشتیم، وضعیت بازیکنان لژیونر مشخص شود چون بازی های انتخابی المپیک خارج از فیفادی است و باید با باشگاه ها هماهنگی های لازم صورت بگیرد. من از فدراسیون خواستم که پیگیری لازم انجام شود که اگر آمدن آن ها ممکن نشد، در اردوهای بعدی آن ها را دعوت نکنیم.

سرمربی تیم ملی امید درباره عدم حضور تماشاگران در این بازی گفت: من خواستم که تماشاگران در این بازی باشند و اینکه چه کسی این تصمیم را گرفته من خبر ندارم.

او در انتها گفت: ما احتیاج به بازی های محبت آمیز داریم و در تاریخ های فیفا دی بازی های محبت آمیز برنامه ریزی کردیم که باشگاه ها بازیکنان را در اختیار ما قرار دهند. یک بازی با تیم کرواسی داشتیم که لغو شد و در حال حاضر دنبال تیم دیگری هستیم تا با آن تیم بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مجیدی: می خواستم بازی با تماشاگر باشد، شاید دیگر لژیونرها را دعوت نکنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: می خواستم بازی با تماشاگر باشد، شاید دیگر لژیونرها را دعوت نکنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید