کولاکوویچ: با مسائل کنار آمدیم، به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، سرمربی تیم ملی والیبال گفت: همه از تیم ایران در تهران انتظار قهرمانی در آسیا دارند و خودِ ما نیز به دنبال همین هدف هستیم.

کولاکوویچ: با مسائل کنار آمدیم، به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ، آخرین تمرین تیم ملی والیبال ایران پیش از شروع مسابقات قهرمانی مردان آسیا عصر امروز (پنجشنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار گردید.

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی پیش از شروع تمرین شاگردانش گفت: بعد از مسابقات انتخابی المپیک در روسیه چند روز استراحت کردیم و سپس سه هفته تمرین را در تهران پشت سر گذاشتیم. تعدادی از بازیکنان خسته و مصدوم بودند، ولی ما توانستیم با همه این مسائل کنار بیاییم.

وی ادامه داد: یک بازی محبت آمیز نیز با تیم ملی استرالیا برگزار کردیم. هر دو مربی تغییرات زیادی در این بازی داشتند و به هدف خودمان در این دیدار تدارکاتی رسیدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: تنها تغییر تیم ملی نسبت به مسابقات انتخابی المپیک حضور امیرحسین اسفندیار به جای جواد معنوی نژاد در بین بازیکنان اصلی است. او شایسته حضور در تیم ملی بود و در کنار سایر بازیکنان به خوبی تمرین کرد.

کولاکویچ مطرح نمود: همه از تیم ایران در تهران انتظار قهرمانی دارند و خودِ ما نیز به دنبال قهرمانی آسیا هستیم، اما باید پله به پله پیش برویم. ما باید 8 بازی در 9 روز برگزار کنیم که این کار آسانی نیست، ولی تمام کوشش خود را به کار خواهیم گرفت تا به هدف خود برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کولاکوویچ: با مسائل کنار آمدیم، به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: با مسائل کنار آمدیم، به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید