مدیرعامل اتوبوسرانی تهران: ملاک عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد کرونا است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص استمرار فعالیت یا احتمال تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت گفت: مصوبات جدید ستاد مقابله با کرونا در تهران مبنی بر تعطیلی ناوگان حمل ونقل عمومی در کلان شهر تهران هنوز به ما ابلاغ نشده است‫.

مدیرعامل اتوبوسرانی تهران: ملاک عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد کرونا است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مهندس محمود ترفع با اعلام اینکه ملاک عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد مقابله با کرونا از سوی دولت است، اضافه کرد: تابع تصمیم شورای اسلامی شهر و تدبیر شهردار تهران هستیم‫.

وی با اشاره به اینکه تعطیلی خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی، پیشنهاد ستاد مقابله با کرونا در تهران است که به هیات دولت ارائه شده است، اظهار کرد: برای تعطیلی فعالیت ناوگان باید منتظر ابلاغ این تصمیم از سوی دولت باشیم‫.

ترفع با بیان اینکه آمادگی داریم خدمات ناوگان اتوبوسرانی را همچون گذشته ادامه بدهیم، محدود کنیم و یا تعطیل نماییم، تصریح کرد‫:اگر تصمیم مسئولان مربوطه، تعطیلی خدمات ناوگان به منظور قطع زنجیره شیوع کرونا باشد، آماده اجرای این تصمیم هستیم‫.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، وی با اشاره به اینکه هماهنگ و همسو با مصوبات دولت و ستاد مقابله با کرونا عمل می کنیم، گفت: این انعطاف را داریم که بر مبنای تصمیم گیری دستگاه های مسئول عمل کنیم و مهم ترین موضوع برایمان یاری به حفظ سلامت مردم است‫.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در انتها گفت: در صورت تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی تهران، انتظار می رود دولت بسته های حمایتی برای رانندگان زحمتکش اتوبوس به ویژه رانندگان بخش خصوصی که حقوق بگیر نیستند، در نظر گرفته و نسبت به تخصیص آن به این عزیزان اقدام کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدیرعامل اتوبوسرانی تهران: ملاک عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل اتوبوسرانی تهران: ملاک عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید