ناوگان حمل و نقل شهری یزد 11 ساله است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، محمود دهقان امروز در جلسه علنی شورای شهر یزد که مناسبت هفته حمل و نقل با محوریت حمل و نقل شهری در یزد و با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار گردید، گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی یزد تا چندی پیش 13 ساله بود که با نوسازی بخشی از این ناوگان و ورود اتوبوس های جدید به بخش حمل و نقل مسافر، این ناوگان جوان تر شد.

ناوگان حمل و نقل شهری یزد 11 ساله است

وی مطرح کرد: در حال حاضر عمر ناوگان حمل و نقل شهر یزد نسبت به سایر استان ها در صندلی خوبی قرار گرفته است اما در کوشش برای نوسازی بخش دیگری از این ناوگان به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی به مردم شهر جهانی یزد هستیم.

دهقان با اشاره به اینکه حمل و نقل عمومی در شهر یزد سال ها در حاشیه قرار گرفته بود، اضافه کرد: خوشبختانه مدتی است که این موضوع در دستور کار شهرداری قرار گرفته است و با توجه به اینکه امروز نیز جلسه ای در شورا به این امر اختصاص یافته، به نظر می رسد عزمی در بازنگری در زمینه کیفیت حمل و نقل عمومی وجود دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: به زودی شاهد شکوفایی حمل و نقل شهری و کسب رضایت بیشتر مردم یزد در این زمینه باشیم.

معاون امور زیربنایی شهرداری یزد با بیان اینکه خرید تعداد دیگری اتوبوس نیز در دستور کار قرار گرفته است، گفت: به رغم وجود مسائل مالی در امسال، همه کوشش خود را برای تحقق این امر به کار خواهیم گرفت.

وی در مورد طرح BRT که از چند سال پیش در شهرداری یزد مطرح شد نیز گفت: طراحی های این خطوط در سه مسیر اجرا شده و تحویل کمیسیون مربوطه شده و امیدواریم روند اجرای آن با همراهی اعضای شورای شهر سریع تر پیش برود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ناوگان حمل و نقل شهری یزد 11 ساله است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناوگان حمل و نقل شهری یزد 11 ساله است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید