نتایج آراء 8 حوزه انتخابیه از مرحله دوم انتخابات مجلس مشخص شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: نتیجه 8 حوزه انتخابیه، بجز حوزه سمیرم و کرمانشاه مشخص شده است و دو حوزه باقیمانده فردا صبح اعلام خواهد شد.

نتایج آراء 8 حوزه انتخابیه از مرحله دوم انتخابات مجلس مشخص شد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کاتالوگ، سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور در رابطه با نتایج شمارش آرا 8 حوزه انتخابیه از مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: نتایج هشت حوزه انتخابیه مشخص شده است که به ترتیب اعلام می شود. دو حوزه باقیمانده نیز تا فردا صبح به محض نهایی شدن نتیجه خدمت مردم ارائه خواهد شد.

وی اضافه کرد: در استان البرز حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس علیرضا عباسی با 27 هزار و 10 رأی حائز اکثریت آرا شد و به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرد. در استان ایلام حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره بهزاد علیزاده با 31 هزار و 287 رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور بیان نمود: در استان خوزستان حوزه انتخابیه اهواز، باوی و کارون شبیب جویجری با 44 هزار و 748 رأی به بهارستان راه یافت.

موسوی شرح داد: از استان کردستان حوزه انتخابیه بیجار علیرضا زرندیان با 10 هزار و 319 رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

وی اضافه کرد: از استان کرمانشاه حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی پور با 31 هزار و 22 رأی و از استان گلستان حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان عبدالجلال ایری با 31 هزار و 225 رأی و در استان زنجان حوزه انتخابیه زنجان و طارم مهدی باقری با 14 هزار و 964 رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

دبیر ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: در استان اصفهان حوزه انتخابیه لنجان حسین رجایی ریزی با 14 هزار و 127 رأی به مجلس راه پیدا کردند.

موسوی در سرانجام گفت: انشاالله حوزه انتخابیه سمیرم در استان اصفهان و کرمانشاه در استان کرمانشاه در حال تجمیع آرا هستند و به محض حاصل شدن نتیجه نهایی، خدمت مردم اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نتایج آراء 8 حوزه انتخابیه از مرحله دوم انتخابات مجلس مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج آراء 8 حوزه انتخابیه از مرحله دوم انتخابات مجلس مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید